ATV’ de yayınlanan Esra Erol programında birbirinden ilginç olaylar açığa çıkmaya devam ediyor. Son programda işlenen olayda 16 Aralık tarihinde ortadan kaybolan Selenay’ ı, daha hızlı bulmak isteyen eşi ve halasının yardım istemesi üzerine olaya odaklanıldı. Selenay’ ın eşi Ferdi ve halası Funda, yaşananlarla ilgili anlattıklarıyla herkesi şok etti. Selenay’ ın eşi Ferdi, Selenay’ ın kendisini 9 yıldır sürekli aldattığını, sosyal medya aracılığıyla erkeklerle devamlı bel altı sohbetler yaptığını söyledi.

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Selenay 16 Aralık Tarihinde Kayboldu

Selenay 16 Aralık tarihinde kaybolunca, eşi Ferdi ve halası Funda Esra Erol’ a başvurarak yardım talep etti. Eşi Ferdi programda " 9 yıllık evliliğimde defalarca ihanete uğradım. Eşimi sevdiğim için ondan vazgeçemedim. 16 Aralık'ta çocuğunu beni ve ailesini terk etti. Bir an önce bulup boşanmak istiyorum " diyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

Ferdi ile birlikte programa katılan halası Funda sosyal medya aracılığıyla yüzlerce erkekle bel altı sohbetler yapan Selenay ile ilgili yalnız kaldıklarında 3 yaşında olan kızlarına da psikolojik şiddet uyguladığını iddia ettiler. Selenay' ın halası Funda, yeğeni Selenay' ın ilk hamileliğini gizlediğini, 8.5 aylık hamileyken bebeği klozete doğurduğunu ve bebeğin öldüğünü de açıkladı. Eşi Ferdi “ Geceden karnım ağrıyor. “ dedi.  “ Sabah tam kapıdan çıkıyorduk, lavaboya gitti. Klozete doğurdu. “ dedi. Ayrıca düğünden sadece bir hafta sonra, Selanay’ ın eşi Ferdi’ nin telefon hattı üzerinden biriyle 62 sayfa yazıştığını da belirtti.

Bebekleri Doğduktan Sonra da Devam Etti

Ferdi. 2. Bebekleri dünyaya geldikten sonra Selenay’ ın halen sosyal medyadan erkeklerle yazıştığını fark ettiğini söyledi. “ Kendisini Eylül, Başak Selen gibi isimlerle tanıtıp, bekar olduğunu söylüyordu “ dedi. Selanay’ ın çalışırken yurtta beraber kaldığı bir arkadaşı da yayına bağlanarak, kendisinin fotoğrafının Selenay tarafından izinsiz olarak kullanıldığını, bu şekilde çeşitli sitelerde erkeklerle sohbetler yapıldığını anladığı belirtti. Arkadaşı " Eşinden boşandığını söyledi. Dedi. Devamında “ Canım çok sıkılıyor bana kendi adına hat çıkarır mısın “ dediğini anlattı.