Türkiye’nin en ünlü mankenlerinden Çağla Şikel, uzun bir aranın ardından ilk defa özel hayatıyla magazin gündemine geldi. Ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile evlilik yaşayan ve çocuk sahibi olan Çağla Şikel, evliliğini şok bir gelişmeyle sona erdirmişti. Uzun süredir özel hayatıyla gündeme gelmeyen ünlü manken, son günlerde dolaşan aşk iddialarıyla dikkat çekmişti. Çağla Şikel, şimdiyse ilk defa yeni sevgilisiyle görüntülendi.

7 Yıllık Evliliğini Sonlandırmıştı

Ünlü manken Çağla Şikel, 2008 yılında ünlü şarkıcı Emre Altuğ ile dünya evine girmişti. Çift 2015 yılında ise herkesi şoke eden bir kararla boşanmıştı. Çiftin 7 yıl süren evliliklerinde 2 çocuk sahibi olmuştu. Boşanmanın ardından ünlü manken Çağla Şikel, magazin gündeminden uzakta bir hayat sürmüştü. Özellikle de ünlü manken, boşanma sürecinin ardından özel hayatıyla hiç magazin gündemine gelmemişti. Ancak ünlü manken, 2023 başından beri özel hayatıyla ilgili olarak magazin gündeminin başlıca konularından birisi haline geldi.
FOX TV ekranlarında yayınlanan “Çağla ile Yeni Bir Gün” programını sunan Çağla Şikel, özel hayatıyla ilgili boşanmadan beri ilk defa açıklamalarda bulundu.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Yeni Sevgilisiyle İlk Defa Görüntülendi

Çağla Şikel, son olarak 2022 yılında ünlü şarkıcı Edis ile bir aşk yaşadığı iddiasıyla magazin gündemine gelmişti. Ancak Çağla Şikel, söz konusu aşk iddialarını yaptığı bir açıklamayla yalanlamıştı. Güzel manken, yaptığı açıklamasında söz konusu iddiaların inanılmaz olduğunu, insanların gerçekten bu iddialara inandığını ve kendisinin genelde bunlara ses çıkartmadığını ancak Edis ile gerçekten iyi birer arkadaş olduklarını dile getirmişti.

Bu açıklamasının ardından özel hayatıyla gündeme gelmeyen Çağla Şikel, bu kez yeni sevgilisiyle ilk defa görüntülendi. Güzel manken, geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme’deki bir mekanda düzenlenen bir kutlamaya katıldı. Mekanda görüntülenen güzel manken ve sunucunun yanında yeni sevgilisinin olduğu görüldü. Çağla Şikel’in mekanda yeni sevgilisinin koluna omzunu attığı anlar kameralara yakalandı.

Çağla Şikel’in bir süredir aşk yaşadığı kişinin ise avukat Nail Gönenli olduğu belirtildi. Çağla Şikel, yaptığı açıklamada ise Kuruçeşme’de bir arkadaşlarının doğum günü kutlamasına katıldıklarını belirtti.