Bursa’da 2 çocuk babası olan 31 yaşındaki Kemal Bulut, boşandıktan sonra tekrar birlikte yaşamaya başladığı 26 yaşındaki eşi Nurdan Budak’ı, kendisini aldattığı gerekçesi ile başından tabanca ile vurarak öldürdü. Ardından cesedi ormana gömen Kemal Bulut, işlediği cinayeti çapraz sorguda itiraf etti.

Kayınpederine İtiraf

kemal

Bursa’da 6 yıl önce Nurdan Budak ile evlenen Kemal Budak, 2019 yılında aldatma iddiası gerekçesiyle eşinden ayrıldı. Ancak 3 ve 5 yaşlarında iki çocukları olan Kemal ve Nurdan Bulut bir yıl ayrı kalmalarının ardından ailelerin de desteğiyle yeniden bir araya geldiler. Tekrar birlikte yaşamaya başladıktan sonra Kemal Bulut, 2 Kasım günü Nurdan Budak’ı alıp kayınpederinin iş yerine götürerek “Al kızını benden. Eğer benimle kalmaya devam ederse onu öldüreceğim” dedi. Baba V.B. ise damadını, “Götür ne yaparsan yap. Sonra konuşuruz” dedikten sonra kızı ile birlikte geri gönderdi.

Öldürdü Sonra da Kaplıcaya Gitti

nurdan

Kemal Bulut, Nurdan Budak’ı kendisini aldattığı gerekçesi ile Nilüfer ilçesi, Hasanağa mevkisine götürerek tabancayla başına ateş ederek öldürdü. Budak’ın cesedini ormana gömen Bulut, olayın ardından çocukluk arkadaşı olan taksici K.A. ile buluştu. Sonrasında Gönen’de kaplıcaya giden Kemal Bulut, suç aleti silahı da burada sakladı. Bu esnada kızlarından haber alamayan Nurdan Budak’ın ailesi, polise giderek kayıp ihbarında bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, Budak’ın en son Kemal Bulut ile iletişime geçtiğini belirledi. Emniyete götürülen Bulut ise araz sorguda eşi Nurdan Budak’ı öldürdüğünü itiraf etti.

4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı! 4 Özel Banka Birlik Oldu Koşulsuz Şartsız Başvuran Tüm Vatandaşlara 180.000 TL Ödenmeye Başlandı!