FOX'un sevilen dizisi "Son Yaz", geçtiğimiz sezon pek de beklenmeyen bir çıkış yaparak ikinci sezonu garantilemeyi başardı. Yıllar sonra ekrana dönen Ali Atay'ın başrolü Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan ve Alperen Duymaz'la paylaştığı dizi, bir savcı ve suç dünyasının içinde büyümüş bir gencin iç içe geçen öyküsünü anlatıyordu. İzleyicinin büyük ilgisini çeken "Son Yaz", sezon finalinde üzücü olaylara yer verdi ve hikayenin baştan aşağı değişeceğinin sinyalini verdi. Öyle de oldu zaten!

İstanbul'a Geliyorlar

Alperen Duymaz Ali Atay

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

"Son Yaz", İzmir'de çekilen bir diziydi. Ama sezon finalinde yaşanan sarsıcı olaylardan sonra zaman atlaması yaşanan dizinin yeni sezonu İstanbul'da geçecek. Olaylardan üç yıl sonrasını anlatarak geri dönen "Son Yaz", oyuncu kadrosunu neredeyse baştan sona değiştirecek. Sadece başrol oyuncuları Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan sabit kalacak desek yeridir! Yeni sezon için oldukça iddialı isimlerle anlaşan "Son Yaz" ekibi, özellikle yeni oyunculardan ikisi nedeniyle şaşkınlığa sebep oldu.

İhanet İddiaları Vardı

Birce Akalay

Dizinin yeni sezonunda Funda Eryiğit yerine Birce Akalay'ı başrolde izleyeceğiz. Sare Akay rolüyle diziye dahil olan ünlü oyuncunun sık sık birlikte oynayacağı rol arkadaşlarından biri de eski eşi Sarp Levendoğlu olarak belirlendi!

Sarp Levendoğlu Birce Akalay

"Küçük Ağa" dizisinde başrolü paylaşan eski eşler, her fırsatta anlattıkları ve gözlerinden okunan büyük bir aşkla evlilik kararı aldı. Ancak peri masalı çok kısa sürdü! İhanetin gölgesinde bir ayrılık yaşayan çiftin, boşandıkları günden beri birbirlerine selam bile vermediği konuşuluyordu. Artık beraber oynamayı kabul ettiklerine göre köprünün altından çok su aktı diye düşünmüştük!

Son Anda Vazgeçti

Sarp Levendoğlu

Ancak TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Sarp Levendoğlu "Son Yaz" dizisinde oynamaktan son anda vazgeçti. Sebep de "Savaşçı" dizisinde uzun süre başrol oynadığı için daha geri plandaki bir rolü kabul etmek istememesiydi. Ama sosyal medyada Birce Akalay'la ilgili bir neden de olabileceği konuşuluyor! Bakalım, yeni sezonda Sarp Levendoğlu'nu hangi projede izleyeceğiz?