ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Hem TV döneminde hem de YouTube yayın döneminde her zaman büyük bir ilgi toplayan Kısmetse Olur programı, programda yaşananlar nedeniyle bir türlü gündemden düşmeyen programlar arasında yer alıyor. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü ismiyle yeniden izleyicileri ile buluşan program beş yıllık bir aranın ardından YouTube'da yeniden yayınlanmaya başladı. Hal böyle olunca birçok kişinin aklına programın eski hali geliyor. Eski Kısmetse Olur yarışmacılarından Aycan Varış'ın program hakkında söyledikleri ise son derece çarpıcı. Lüks yaşantısıyla sosyal medyada bir şekilde kendisine bir kitle edinen eski yarışmacı Aycan Varış, konuk olarak katıldığı YouTube kanalında 'O programdan önce hepimiz hiçtik. Herkes bunu bilsin' demesi ise oldukça büyük yankı buldu. İşte detaylar!

Popüler Kalmayı Başardılar

İlk kez Kanal D ekranlarında yayınlanan ve daha ilk sezonuyla izleyicilerin büyük ilgisini toplayan Kısmetse Olur programı, ekran karşısında yaşanan tartışmalar, kaoslar, ilişkiler, ayrılıklar gibi konuların ardından şimdilerde ise birbirinden popüler yarışmacılarıyla gündemde. Hatırlayacağınız üzere programın ilk sezon sunucusu Seda Akgül'dü. 2015 yılında yayınlanmaya başlayan program 2017 yılında evlilik programlarının yasaklanması ile birlikte ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı. Ama her ne kadar program yasaklara takılmış olsa da yarışmaya katılan yarışmacılar yarışma esnasındaki destekçilerini bir şekilde sosyal medya hesaplarına çekmeyi başarmıştı. Hatta program yapımı tarafından yarışmacılara imzalatılan gizlilik sözleşmesi süresinin bitmesinin ardından eski yarışmacılar programa dair bazı açıklamalar yaparak popülerliklerini daha da artırarak yeniden gündem olmaya devam ettiler.

'Bir Hiçtik'

Öyle ki, eski yarışmacılar gün geçtikçe daha sansasyonel iddialarla sosyal medyaya bomba gibi düşmeye devam ettiler. Sözleşme süresi sonra eren yarışmacıların çoğu programın kurgu olduğuna, birçok yarışmacının evlenmek için değil de cast ajansından seçilerek programa katıldıklarını iddia etmeye başladılar. Hatta ve hatta çiftlerin bile yapım tarafından belirlendiğini, kimin kiminle partner olacağının, ne zaman tartışıp ne zaman barışacaklarının da yapım tarafından belirlendiğini söylemeye başladılar. Kısmetse Olur'un akıllarda kalan yarışmacılarından Aycan Varış ise katıldığı bir YouTube programında bu yarışmacılara oldukça sert bir çıkış yaptı. Varış: "O programdan önce biz hepimiz hiçtik. Çok pişmanım diyenler bu raddeye gelemezdi. Hepimiz eşit şartlarda programa katıldık, hepsinde aynı imkan vardı" diyen Aycan Varış, "Kendi bahçelerinde bir fidan olamamışlar, ben orman kurmaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.