ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Eski sevgilisini öldürerek ormanlık bir alana gömen şarkıcı ve model Seçil Çiftçi'nin yaşanan olaya dair vermiş olduğu ifade ortaya çıktı. Çiftçi ifadesinde, eski sevgilisi olan Semih Sevim'in sık sık kendisini rahatsız ettiğini, hatta bu konu yüzünden davalık olduklarını ve olay günü ise tartışma esnasında sopa ile Sevim'in başına vurduğunu açıkladı. İşte detaylar!

Beni Rahatsız Etmeye Başladı!

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde mantar toplayan bir vatandaşın, elleri ve ayakları bağlanmış bir erkeğe ait cesedi bulması üzerine soruşturma başlatıldı. Bu soruşturma kapsamında şarkıcı ve model olan Seçil Çiftçi, cinayeti itiraf ettiği için babası C.Ç. ile birlikte tutuklanarak cezaevine gönderildi. Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu'nun yapmış olduğu habere göre, İstanbul İl Alay Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan Seçil Çiftçi ve babası C.Ç.'nin ifadeleri alındı. Çiftçi verdiği ifadesinde,'Ben Semih’i 2018 yılından beri tanıyorum. Bir arkadaş aracılığı ile tanıştım. Sonra aramız bozuldu ve kendisinden ayrıldım. Beni rahatsız etmeye başladı” dedi. Hatta Sevim ile mahkemelik olduklarını söyleyen Çiftçi, 'Daha önce kapıma dayandığı zamanlar oldu. Semih, ilk geldiğinde elinde çiçek vardı. İçeri girmek istedi. Kabul etmedim. Korktum. Beni rahatsız etmemesini söyledim. O anları da cep telefonu ile çektim. Kendisine git yoksa polisi arayacağım dedim. Gitti. Daha önce ondan şikayetçi olmuştum. Hatta bir keresinde uzaklaştırma kararı alınmıştı' dedi.

Uzaklaştırma kararının alınmasının ardından birkaç gün sonra sosyal medya hesabından canlı yayın yapmaya başladığı esnada Semih Sevim'in yazdığını ve tartışmaya başladıklarını söyleyen Çiftçi olay anını şu şekilde aktardı: "28 Aralık günüydü. Kendisi o tartışmanın ardından benimle konuşmak istedi. Ben de çağırdım 'gel konuşalım' dedim. Alkollüydüm. Olayın gerçekleştiği Şişli’deki evime geldi' dedi.

Pişmanım Dedi

İçeri giren Semih Sevim’in kendisini tehdit ettiğini iddia eden Çiftçi, boğuştuklarını belirterek, 'Tekmeyle üzerimden attım. Elime geçen bir sopayla kafasına vurdum' dedi. Çiftçi, eline geçen sandalyenin demir ayakları ile de Sevim’e defalarca vurduğunu söyledi. Çiftçi, bu boğuşma sırasında Sevim’in kendisine bıçak çektiğini iddia etti. Bu esnada yere düşen Sevim’i öldürmek için külotlu çorap kullandığını anlatarak, yaptıklarından dolayı pişman olduğunu söyledi.