Ünlü şarkıcı Demet Akalın, şarkıları ve yardımseverliği kadar sıkı bir televizyon seyircisi olmasıyla da biliniyor. En sevdiği dizisiyle ilgili haberleri duyunca da korkmadan edemiyor!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Türkçe Pop denince akla gelen ilk isimlerden biri. "Kraliçe" lakaplı Demet Akalın, aşkta hüsran yaşayan ama acı çekmek yerine keyfine bakan ve eski sevgiliye göndermeler içeren şarkılarıyla meşhur oldu. Aşkta yıllarca darbe yediği ve bunu herkesin gözü önünde yaşadığı için bu şarkılar en çok ona yakışıyordu zaten! Ama pandemi dönemiyle birlikte mecburen müzikten uzaklaştığı için Demet Akalın denince akla başka şeyler gelmeye başladı.

Yıllar Sonra Sunucu Oldu

Demet Akalın-1

Son dönemde "Pandemide geçinemiyorum" açıklaması, eve kebapçı getirmesi ve kızı Hira'ya özel sınıf kurmaya çalışması nedeniyle antipatikleşen Demet Akalın, kankası Alişan'la birlikte sunduğu sabah programında da umduğunu bulamadı. Ama diğer kanallarda tam da ona uyan pek çok program vardı!

Ne İzlediyse Paylaştı

Demet Akalın

Demet Akalın, pandemi döneminde eve kapanınca bol bol televizyon izlemeye paylaştı. İzlediği hemen hemen her şeyi de Instagram'da paylaşarak hayranlarını çok güldüren yorumlar yaptı. İlk günden beri fanatik bir izleyicisi olduğu "Survivor" için yaptığı yorumlar yarışmanın kaderini bile değiştirmiş olabilir! Ama bunca eğlencenin içinde onu kalbinden vuran ve her hafta ağlatan bir dizi de vardı, "Masumlar Apartmanı".

Ayrılıyor mu?

Ezgi Mola

Ekrandaki psikoloji temalı dizi furyasının öncülerinden "Masumlar Apartmanı", özellikle ilk bölümleriyle ratingleri alt üst etti. Yıllar sonra dizilere dönen Ezgi Mola da ekibin en karlı çıkan isimlerinden biri oldu. Dramda da ne kadar yetenekli olduğunu kanıtlayan ünlü oyuncunun en büyük hayranlarından biri de Demet Akalın'dı. Bir ara sete ona özel çiçekler bile gönderiyordu! Ama Ezgi Mola'nın muhalif tavrı yüzünden TRT'yle anlaşamadığını ve diziden ayrılacağını duyunca ortalığı ayağa kaldırdı.

"Ezgim Olmadan Asla"

Demet Akalın Ezgi Mola Masumlar Apartmanı

Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..." Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..."

Neyse ki, Ezgi Mola'nın diziden ayrılmayacağı hatta "Erşan Kuneri" çekimleri bittiği anda "Masumlar Apartmanı" setine gideceği ilan edildi. Bu duruma en çok sevinenlerden biri de tabii ki Demet Akalın oldu. "Öyle bir şey olsa ayağa kalkarız valla. Ezgim olmadan asla!" diyen ünlü şarkıcı, yavaş yavaş normale döndüğünü de göstermiş oldu. Malum, son günlerde afet bölgeleri için yapmadığı yardım kalmadı ve çok yoruldu. Yakında başlayacak diziler hepimize olduğu gibi ona da iyi gelecektir!