ATV ekranlarında canlı yayınlanan Esra Erol'da programında yaşananlar her gün bizleri şaşırtmaya ve çıldırtmaya devam ediyor. Dün programa katılan 57 yaşındaki Eniz Amcanın anlattıklarıysa herkesi şoke etti. 33 yıllık hayat arkadaşından ayrılmak istediğini belirten Eniz Amca, kendisinden 25 yaş küçük bir kadınla 2,5 yıldır ilişkisi olduğunu ve bu kadından 5 aylık bir de kız çocuğu dünyaya geldiğini açıkladı. Ancak sonrasında ortaya çıkan gerçekler herkesi şoke etti!

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Eniz Amca; "Ben 33 yıllık evliyim, eşimle anlaşamıyorum ondan ayrılmaya geldim. 1.5 yıldır eşim beni eve almıyor. Sebebi bir hayat kadını ile beraber olduğum için... Cansu'ya aşık olunca eşim beni evden attı" sözleriyle canlı yayına katıldı.

Gerçekler Ortaya Çıktı!

Cansu'nun hayat kadını olduğunu söyleyen ve onu bu hayattan kurtarmak için 1  milyon değerinde 2 dairesini sattığını ifade eden Eniz Amca'nın kızı telefona bağlanarak, babasının ilk hatası olmadığını ve sürekli hayat kadınlarıyla birlikte olduğunu söyleyerek herkesin ağzını açık bıraktı. Ardından Eniz Amcanın birliktelik yaşadığı Cansu telefonla canlı yayına bağlanarak Eniz Amcanın kendisini bırakmadığını ve çocuğunda ondan olmadığını ifade etti.

Eniz Amca ile para karşılığı ilişki sırasında tanıştığını anlatan Cansu, tehdit edildiğini açıkladı; "Ben bu işi yapıyordum. Onunla tanıştım beni bırakmadı. Ben onun ev parasını yemedim. Kendisi bana para verip bu hayattan kurtardı. Ama sonra beni tehdit etmeye başladı. Mahrem görüntülerimi çekip aileme söylemekle tehdit etti. Onun telefonunda benim görüntülerim var. Zorla ona kadınlık mı yapacağım"

Sonunda Esra Erol'u da Delirttiler

Tüm bu yaşananlara en sonunda Esra Erol da dayanamadı ve Eniz Amca'ya; "Sen bir aynaya bak ben ne yapıyorum de. Bir insanın utanma duygusu en büyük erdemlerden biridir. İnsan önce yaptıklarından sonra da 6 evladından utanmalı. Sen bu kadına hayat seçimi ne olursa olsun laf söyleyemezsin. Yemin ederim o kadın senden çok daha onurlu bir kadın. Sen kurtarıcı mısın? Sen kurtarmak istiyorsan şeker hastası karını kurtaracaksın. Sen kurtarmak istiyorsan 6 çocuğunun rızkını sokaklarda yemeyeceksin. Geçin bunları. Böyle bir şey olabilir mi Eniz bey ya... Senin 6 çocuğun var. Kız evlatlarından birinin böyle olmasını ister misin? Baba sokakta, baba çocuklarının başında değil. Bir babanın görevi çocuklarına öncelikle iyi örnek olmaktır. Ben de eşinin yerinde olsam ben de sana saldırırdım. Hangi kadın olsa cinleri tepesine çıkar. Düşünsenize yanınızdaki adamdan artık illallah gelmiş utanıyorsunuz ya..." ifadelerini kullandı.