ATV ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Esra Erol'da, bu hafta yine bomba gibi bir olay daha ekranlara geldi. Kayıp kişilerin bulunduğu, entrikalı ilişkilerin ortaya çıktığı programda bu kez de başka bir aile kaosu gündemde. Programda canlı yayına katılan 32 yaşındaki Galip Yüce isimli bir vatandaş, hamile olan eşinin evdeki çocuklarını eve kilitleyerek kaçtığını iddia etti. Bu iddianın ardından bir süre sonra bulunan ve telefonla canlı yayına katılan Büşra Yüce adlı genç kadın, hakkında söylenenlerin doğru olmadığını söyleyerek anlattıkları ile tüm izleyicileri şoka uğrattı. İşte  Galip Yüce ve Büşra Yüce'ye dair iddialar ve detaylar!

Çocuklarını Terk Ettiği İddia Edildi

ATV ekranlarının vazgeçilmez programlarından birisi olan Esra Erol'da, programa katılan kişiler ve yaşadıkları ile izleme rekorları kırmaya devam ediyor. Son olarak yine 32 yaşındaki Galip Yüce'nin eşi Büşra Yüce hakkında söyledikleri tüm izleyicileri şoka uğratmayı başardı. Galip Yüce, hamile olan eşi Büşra Yüce'nin aylar önce çocuklarını eve kilitleyerek evden kaçtığını ve ortalıklarda olmadığını iddia etmişti. Bu iddianın ardından kısa süre sonra bulunan Büşra Yüce, canlı yayına telefonla bağlanarak hakkındaki iddiaları yanıtladı. Esra Erol'da programına Osmaniye'den katılan Galip Yüce, eşi Büşra Yüce'nin 5 aylık hamile iken evi terk edip Gökhan Oğulluk adlı bir kişinin yanına gittiğini iddia etti.

Hamileliğini Gizlediğini Söyledi

26 yaşındaki eşi Büşra Yüce'nin 2 çocuğunu bırakarak evdeki tüm yiyecekleri, yorganları ve kendine ait kıyafetlerini alarak çocukların da üzerine kapıyı kilitleyerek gittiğini anlattı. Hatta Galip Yüce, eşinin hamile olduğunu ve hamileliğini sakladığını daha sonra öğrendiğini söyledi. Hatta Büşra Yüce'nin hamileliğini saklayarak eşine de "kimseye söyleme" diyerek tembihlediğini anlattı. Yayın esnasında da Büşra Yüce'nin 18 Ekim'de bir kız çocuğu dünyaya getirdiği ortaya çıkartıldı ve bu esnada da Büşra Yüce, telefonla canlı yayına bağlandı. Canlı yayında yaptığı bazı şeyleri itiraf eden Büşra Yüce, çocukları eve kilitlediğini kabul etti. Bu itirafla herkesi şoka uğratan Büşra, yeni doğan çocuğun Galip Yüce'den olmadığını da itiraf etti. Hatta Büşra Yüce, '10 yıldır şiddet görüyordum. Küfürlü şeyler söylüyordu. Yorgan şeker de almadım. Kıyafet ve kişisel eşyalarımı aldım' dedi ve çocuğun kime ait olduğunu ise söylemedi.

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!