Her gün ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol'un programında gün geçmiyor ki ilginç olaylar yaşanmasın! Evlilik programlarıyla tanıdığımız Esra Erol, kendi konseptinin RTÜK'ten yasak almasının ardından en yakın rakibi Müge Anlı'nın programına benzer bir konseptle karşımıza çıkıyor. Çok uzun yıllardır ATV ekranlarında sunuculuk yapan Esra Erol, şimdilerde birçok farklı konuyu işliyor. Son haftalarda ise programa damgasını vuran Melek ve Şerafettin Amcanın evliliği Türkiye'yi kasıp kavuruyor.

Bir Türlü Boşanamadılar!

Kendisinden 35 yaş küçük Şerafettin Amca'yla bir otobüs durağında tanıştığını anlatan Melek, 43 yaşında olmasına rağmen tam 7 evlilik yapmış. Bu evliliklerinden 3 çocuk sahibi ancak çocuklarının hepsi yurtlar da devlet koruması altında kalıyor. Geçtiğimiz hafta, 3 yıllık evli olduğu Şerafettin Amcayla yeniden barışmak için Esra Erol'un programında katılan Melek, herkesi şaşırtan açıklamalar yaptı.

Aslında eşi Şerafettin Amcanın kendisini çok sevdiğini ancak çocuklarının bu ilişkiyi bozduğunu iddia eden Melek gözyaşlarıyla olayları anlattı. Bunun üstüne ertesi gün 78 yaşındaki Şerafettin Amca programa katılarak, Melek'i sevmediğini ve boşanmak istediğini dile getirdi. Üstelik Şerafettin Amcanın iddiasına göre, Melek kendisine kötü davranıyor hatta şiddet uyguluyormuş. Tüm bunlar da yetmezmiş gibi, Melek, Şerafettin Amcanın çocuklarını, torunlarını mahkemeye verip evden uzaklaştırmış!

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Hırsızlık İddiası Gündeme Geldi!

İkili arasında yaşanan gerilim ekran başındaki izleyicilerin de dilinden düşmedi. Son olarak Cuma günü Şerafettin Amcadan boşanmayı kabul etti ve nafaka talep etmeyeceğini açıkladı. Fakat hafta sonu her ne olduysa, Melek eşi Şerafettin Amcayı çok sevdiğini söyleyerek boşanma kararından vazgeçtiğini söyleyerek herkesi şaşırttı. Programa Şerafettin Amcanın damadı katılarak, Melek'in hırsızlık kaydı olduğunu ve kayınpederinden para koparmak istediğini iddia edince ortalık daha da karıştı! Bakalım önümüzdeki günlerde Melek ve Şerafettin Amca hakkında neler yaşanacak?