Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

ATV'nin en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından birisi olan Esra Erol'da, yine izleyicileri şoke eden bir olay daha yaşandı. Yaşadıklarının içinden çıkamayan Mahire Çayır, çareyi Esra Erol'a başvurmakta bularak eşi nedeniyle başına gelenler için yardım istedi. 18 yıllık evliliği boyunca eşi tarafından çok kez şiddet fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü söyleyen Mahire Çayır, aynı zamanda eşinin kendisini defalarca kez aldattığını da anlattı. Hatta kocasının para için kendisine pavyon adresi verdiğini de söyleyen Mahire Çayır'ın Esra Erol'a ve izleyicilere pes dedirtti. İşte detaylar!

Defalarca Kez Aldatmış

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da bu hafta izleyen herkesi hem üzen hem de şoke eden bir hikaye ekranlara geldi. Yaşadığı çaresizliğin ardından programa başvuran Mahire Çayır, eşi tarafından 18 yıllık evliliğinde defalarca kez aldatıldığını söyledi. Hatta hala daha boşanmaya çalıştığı ama boşanamadığı eşi Bekir Çayır'ın kendisine ahlaksız teklifte bulunarak kendisine çalışması için pavyon adresi verdiğini dahi iddia etti. Bekir Çayır tarafından yıllarca fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü anlatan Mahire Çayır, yaşadıkları her tartışmanın ardından kendisinin fotoğraflarını çekerek sevgililerine gönderdiğini aktardı. Bu şekilde sürekli kendisiyle dalga geçtiğini söyleyen Mahire Çayır, eşinden kurtulmak istediğini ancak eşinin kendisinden mal mülk kaçırmak için boşanmadığını, kendisini tehdit ettiğini de aktardı.

Pavyona Göndermiş

Eşinin kendisini ve çocuklarını öylece bırakarak İstanbul'a gittiğini iddia eden Mahire, onu arayarak paraya ihtiyacı olduğunu söylediğini ancak aldığı cevabın korkunç olduğunu da aktardı. Eşinden para istemesi üzerine Bekir Çayır'ın sevgilisiyle birlikte kendisine küfürler ettiğini, hatta kendisine para alması için pavyon adresi verdiğini de iddia etti. Tüm bu anlatılanlar karşısında ise hem izleyiciler hem de Esra Erol adeta şok geçirdiler. Tüm bunlara inanamayan Esra Erol ise, 'Size böyle bir adres verildiğinde merhaba ben geldim kocam bu adresi verdi, verecektin kocanın telefon numarasını, gidecektin kapıya, kocamı da arayın bana bu adresi verdi, buraya yönlendirdi, burada çalışmamı uygun buluyor diyecektin. Karşı taraf kocanızla bir muhatap olup da o yaptığı hareketin bedelini ve karşılığını alacaktı. Vallahi gideceksin' dedi.