Ekranların sevilen gündüz kuşağı programlarından birisi olan ve ATV'de yayınlanan Esra Erol'da her programda birbirinden ilginç vakalar ortaya çıkıyor. Aranılanların bulunduğu ya da şikayet edenlerin haklarını bulmak için başvurduğu programda son olarak yine izleyicileri şok edecek bir olaya daha rastlandı. Programa katılan 51 yaşındaki Ramazan Ulusoy, kendisinden tam 30 yaş küçük olan eşi Bengüsu Ulusoy’un çocuklarıyla birlikte ortadan kaybolduğunu söyledi. Ardından hemen aramaların başlatılmasının akabinde kısa sürede bulunan Bengüsu Ulusoy'un canlı yayında anlattıkları ie herkesin kanını dondurdu. İşte detaylar!

Eşim Kayıp Diye Programa Geldi

51 yaşında olan ve kendisinden 30 yaş küçük Bengüsu Ulusoy ile evli olan Ramazan Ulusoy, Esra Erol'un sunmuş olduğu gündüz kuşağı programına katılarak eşinin çocukları ile birlikte ortadan kaybolduğunu söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi. 5 aydır kayıp olan eşinin kendisine şiddet uyguladığını iddia ettiğini ve hatta bu iddianın akabinde de bir sığınma eşine yerleşen eşinin doğruları söylemediğini, ona şiddet uygulamadığını aktardı. Hatta eşi ile birbirlerine aşık olarak evlendiklerini, Bengüsu’nun mağdur olduğunu ve babasının da kendisine “Benim kızımı kurtar bu hayattan” dediğini aktardı.

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

'14 Yaşında Kız Çocuğuna Tecavüz Etti'

Ramazan Ulusoy'un bu açıklamalarının ardından ise Esra Erol, Bengüsu Ulusoy'un bulunduğunu söyledi ve hatta genç kadın program için stüdyoya geldi. 3 çocuk annesi ve 22 yaşındaki Bengüsu'nun stüdyoya girmesi ile birlikte Ramazan Ulusoy hemen genç kadına hayatında birisi olup olmadığını sordu. Bunun üzerine ise Bengüsü hayatında birisi olmadığını, Ramazan Ulusoy'un henüz 8 aylık hamile iken kendisine şiddet uyguladığını, hatta kendisine dokunmaması için kendini arabadan bile atmak zorunda kaldığından bahsetti. Diğer yandan Ramazan Ulusoy, Bengüsu'nun haricinde 5 yıldır evde Nevin adlı bir kadının da olduğunu ve onunla da dini nikah kıydığını, tüm bunları da Bengüsu'nun bildiğini söyledi.

Bengüsu ise Ramazan Ulusoy hakkında ayrıca, "Sürekli alkol alıyor, beni ve çocuklaır dövüyor. Hamileyken kocam beni inşaatta çalıştırdı" diyerek eşinin şiddetinden kaçtığını anlattı. Ramazan Ulusoy'un yaptıkları ise maalesef buraada kalmıyordu. Bengüsu, canlı yayında konuşmaya devam ederken, Ramazan'ın daha 14 yaşında olan Suriyeli bir kız çocuğuna da tecavüz ettiğini itiraf etti.