Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Yine Esra Erol'un programı ve yine ağızlarımızı açık bırakacak bir olay! Dün ekrana gelen Esra Erol'un yeni bölümünde 23 yaşında ve 4 çocuk sahibi genç bir kadın olan Gülizar Akbulut'un, TikTok'ta tanıştığı 15 yaşındaki bir çocuğa kaçması ekran başındaki izleyicileri şoke etti. Ayrıca sadece seyirciler değil aynı zamanda Esra Erol da bu olayın ardından yaşananlara şaşkınlığını ve sitemini dile getirmekten geri durmadı.

Kahramanmaraş'ta ikamet eden Hasan Akbulut'un 23 yaşındaki 4 çocuk sahibi eşi Gülizar Akbulut, TikTok'ta tanıştığı 15 yaşındaki çocuğa kaçınca, genç adam soluğu Esra Erol'un programında aldı. Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki çocuğa kaçan Gülizar Akbulut'u bulmak için Esra Erol'da programına başvurdu. Geçirdiği bir kaza nedeniyle tekerlekli sandalye ile programa katılan Hasan Akbulut, eşi Gülizar'ın bulunması için Esra Erol'dan yardım istedi.

TikTok'tan Tanıştığı 15 Yaşındaki Çocuğa Kaçtı!

Adana'da tedavi gören Hasan Karabulut, "Ameliyat nedeniyle Adana'daydım. Büyük bir kaza geçirdim. 2 ay hastanede yattım. Eşim bu süreçte ailemle Kahramanmaraş'ta idi. Bir gün annem aradı, eşimin kaybolduğunu söyledi." dedi. Bu açıklamanın ardından Gülizar telefona bağlanarak; ''Evet 15 yaşındaki Şahin'e kaçtım. Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum. 15 yaşındaki Şahin, evdeki kocamdan iyi." diyerek stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileri şaşkına çevirdi.

Tüm bu yaşananlara Esra Erol'dan da tepki gecikmedi. Güzel sunucu, Gülizar'a, ''Kaçtığınız kişi bir ergen. Farkında mısınız? Ergenliğe girmiş biri.'' diyerek sitem etmeyi ihmal etmedi. Gülizar ise, ''Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle internetten, TikTok'tan tanıştık." diyerek stüdyoda ve ekran başında izleyen kişilerin ağzı açık bıraktı. Gülizar'dan sonra ise 15 yaşındaki Şahin'in babası canlı yayına bağlandı ve Gülizar'ın kendi evlerinde olduğunu doğruladı. Esra Erol, 2006 doğumlu olan Şahin'in babasına, oğlunun Gülizar'dan yaşça küçük olduğunu ve reşit olmadığını belirterek "Bu durumun farkında mısınız?" diye sordu.

Babasının yanıtı ise herkesi tekrar şoke etmeyi başardı; "Durumu Gülizar ile oğlum kabul ettikten sonra benim yapabileceğim bir şey kalmıyor, bir baba olarak." Bakalım ilerleyen günlerde bu durumla ilgili ne tip gelişmeler yaşanacak?