Kezban dört yıl önce evlendiği eşi tarafından aranıyordu. Esra Erol’ un programında eşi tarafından aranan Kezban, sosyal medyada tanıştığı yaşı büyük kadınlara 4 yıl boyunca paralar göndermiş, onları anne yerine koymuş ve sonunda da evi terk ederek bu kadınların yanına gitmişti. Kezban stüdyoya gelerek, tüm bu iddialar hakkında açıklama yapmak için programa katıldı. Sorulara verdiği yanıtlar ve anlattıklarıyla da bir anda viral haline dönüştü.

Kendi Ağzından Kezban’ın Hikayesi

Birkaç gün önce Esra Erol programına katılan Kadir Bey, "Eşim Kezban, internetten tanıştığı kadınlara sürekli para gönderdi ve sonunda evden kaçtı." Demiş ve cici anneler bulduğunu söylemişti.

Bu anlatılanlardan sonra programa gelen Kezban "Ben kaybolmadım eşimden kaçtım. Gittiğim insanların yanında daha rahatım." dedi. Yanına gittiği kadınları davranışlarına göre seçtiğini belirten Kezban, ailesinden hiçbir zaman göremediği sevgiyi, yabancı karı- kocalardan gördüğünü belirtti. "Ben 24 senedir anne kokusu nedir bilmedim. Ben öz anneme bir gün sarılıp yatmadım. Bunu bana elin insanı yapıyor." Diyerek herkesi hem şaşırtan hem duygulandıran Kezban, cici annelerinin eşlerinin de kendisine baba şefkati gösterdiğini belirtiyor.

Dört yıl önce evlendiği eşiyle beraberken, hiç yemek yapmadığı ve evi temizlemediği iddialarına, Kezban tarafından verilen yanıtlarsa, sosyal medya da viral olmasına sebep olacak kadar özel oldu.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

Kezban’ a sorulan " Fedakarlık yapmak canın istedi mi? ", " Kocana canın yemek yapmak istedi mi? ", " Yaşadığın evi temiz tutmak canın istedi mi? " sorularına verdiği “ Canım İstemedi “ yanıtı ve o anlar sosyal medya da kısa süre içerisinde viral haline dönüştü.

Sosyal medya üzerinde sürekli paylaşılan bu görüntülerle birlikte, kullanıcıların yaptığı yorumlar birbiri arında gelerek viral hale dönüşmesini sağladı. Giderek daha popüler hale gelen Kezban görüntüleri, uzun zaman göreceğimiz virallerden biri olacak gibi görünüyor. Kezban’ ın rahat tavırları ve Kraliçe edasıyla verdiği yanıtlar, kullanıcılar tarafından yorum bombardımanına tutuldu.