ATV'de her gün canlı yayında ekrana gelen Esra Erol, uzun süredir seyircilerin kaçırmadığı programlar arasında yerini alıyor. Çok uzun yıllardır farklı kanallarda sunuculuk görevini üstlenen Esra Erol, son 5 yıldır evlilik programlarının yasaklanmasının ardından Müge Anlı'ya benzer bir konseptle karşıma çıkmaya başladı. Üstelik bu işte de oldukça başarılı oldu!

Defalarca Kez Aldatılmış!

Yayınlandığı günlerde reyting sıralamasını domine etmeyi başaran güzel sunucunun programında genellikle aile sorunlarını ya da kayıp insanların bulunma hikayelerini seyrediyoruz. Dün ise programa katılan 23 yaşındaki genç bir kadının anlattıkları herkesi oldukça şaşırttı. Eşinin kendisini defalarca kez aldattığını, ailesinin kendisine sahip çıkmadığı için 3 yaşındaki oğluyla sokakta kaldığını ve Esra Erol'dan başka çaresi olmadığını dile getiren Zehra'nın anlattıkları herkesi şoke etti!

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Canlı yayına Esra Erol'dan yardım istemek için katılan Zehra, 23 yaşında genç bir kadın. Çocukluk aşkı Murat'la severek evlendiklerini, 4 yıldır evli olduğunu ve 3 yaşında bir erkek çocuğu olduğunu açıklayan Zehra, eşi Murat'ın kendisini defalarca kez aldattığını ve buna artık alıştığını söylüyor. Ayrıca Zehra'nın ifadesine göre eşi Murat çalışmıyor ve ailesine de bakmıyormuş.

İşe Diye Çıkıp Alt Komşuya Gidiyormuş!

Tüm bu anlatılanlar bile çok ağır olsa da Zehra'nın programa katılma sebepleri bunlar değil! Son 6 aydır her sabah 8'de eşi Murat'ı evden işe diye uğurlayan genç kadın, bir gün tesadüf eseri hayatının şokunu yaşıyor. Meğer eşi Murat, alt komşuları Alev'le gönül ilişkisi yaşıyormuş ve evden işe diye çıkarak Alev'in evine gidiyormuş! Alev isimli kişinin de evli ve çocuk sahibi olması da olayı ilginç kılan başka bir detay.

Zehra'nın bu olayı öğrenmesi ise tesadüf eseri olmuş. Bir gün eşinin telefonundan kendi Instagram hesabına girmek isteyen Zehra, Murat'ın telefonunda açık bir fake hesap görüyor. O fake hesapta da alt komşuları Alev ile yazışmalarını yakalıyor. Bu mesajları eşine gösteren Zehra, Murat'ın ilişkiyi inkar etmediğini ve Alev'in eşi Ali'nin bu ilişkiyi öğrenmemesi için ortadan kaybolduğunu iddia ediyor.

Ortadan kaybolan ve bulunmayan Murat bakalım ilerleyen günlerde ortaya çıkacak mı?