Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

ATV'nin favori gündüz kuşağı programlarından Esra Erol'da her gün yaşanan olaylar bizi şaşkına çevirmeye devam ediyor. Programı her izlediğimizde "Daha ne olabilir ki?" diye kendimize sorular sorsak da, programa katılan vatandaşlar bizleri şaşırtmayı başarabiliyor. Son olarak geçtiğimiz yıldan beri zihinsel engelli Fatma ve eşi Ahmet'in bitmek bilmeyen evlilik hikayelerini izlemiş ve Fatma'nın hamile olduğunu öğrenmiştik. Esra Erol'un tüm çabalarına rağmen devam eden evlilikten bir de kız çocuğu dünyaya gelmiş, ancak Fatma, Esra Erol'un yeniden programına katılarak Ahmet'in kendisini aldattığını ve bebeğine de babalık yapmadığını söylemişti. Birkaç gün devam eden kavgalar sonucunda Ahmet ve Fatma sonunda boşandı, hepimiz rahat ettik!

esra erol5

Yine Bir Yasak Aşk İddiası!

Dün ise Esra Erol'un programında yine yasak aşk iddiasını izledik. Esra Erol'da programına gelen Saygın, "Karım Havva'yı evimizde arkadaşım Ahmet Kaya ile yakaladıktan sonra karım ortadan kayboldu." diyerek eşinden ve arkadaşından hesap sormak amacıyla Esra Erol'dan yardım istedi. 2018 yılından beri Ahmet Kaya isimli biriyle arkadaşlık yaptığını söyleyen Saygın, bu kişinin eşi Havva'nın aklını çeldiğini ve onu kaçırdığını iddia etti. Saygın'ın anlattıkları ise herkesi oldukça şaşırttı! Çünkü Saygın'ın anlattığına göre, Havva eşi Saygın evdeyken Ahmet Kaya'yı eve almış. Saygın ise Havva ve Ahmet'i gece vakti kendi evinde öpüşürken yakalamış!

Eşi Gece Uyurken Eve Almış!

Eşini sevdiğini dile getiren Saygın, olaylı geceyi şu sözlerle anlatıyor; "Ben evdeyken gece eve aldı. Gece uyandığım sırada yanımda Havva'yı görmeyince evde aramaya başladım. Sonra Ahmet Kaya’yla öpüşürken yakaladım." Ayrıca Saygın, Ahmet'e "Eşini de getir, Havva ile arkadaş olurlar" teklifini yapmış ancak Ahmet Kaya bu teklifi; "Benim eşimin kötü bir huyu var. Ben kiminle arkadaşlık kurduysam onun karısıyla benim adımı çıkardı" diyerek reddetmiş.

esra-erol

Ayrıca Havva'nın kendi ailesini arayıp "Bu hayat benim hayatım. İstediğim gibi yaşayacağım. Bana kimse karışamaz." dediği de öğrendik. Saygın, Havva'nın hiç çocukla ilgilenmediğini ve çocukların doğduklarından beri halalarında kaldığını da iddia etti. Bakalım bu konu nereye varacak?