Kayıpları bulan, küsleri barıştıran, Esra Erol, bu sefer de tecavüze uğrayan kadınların sırrını çözdü. Bakın kadınlar neden tecavüze uğruyor?

İzdivaç programları ile adını duyuran Esra Erol, naif tavırları ve sempatik halleriyle evlerimizin diğer kızı oldu. Ancak izdivaç formatı Türk aile ve ahlak yapısına uymadığı gerekçesiyle yasaklanınca, ünlü sunucu yeni bir yol çizdi. Atv Esra Erol'dan vazgeçmedi ve ortaya harika bir reality show çıktı.

Esra Erol Reality Show Formatında da En Az İzdivaç Kadar Başarılı Oldu

esra erol kapak 3

Cinayetleri ezeli rakibi Müge Anlı'ya bırakarak kayıpları, küslükleri ve aile içi şiddet dosyalarını üstlenen Erol, 4 sezon boyunca harika iş çıkardı. Sezon boyunca bir hayli yoğun çalışan güzel sunucu, emeklerinin karşılığını aldı ve reyting listelerinde en üst sıralara yerleşmeyi başardı.

Aile Hayatı da Sosyal Medyada İlgi Gördü

esra erol ali özbir

Esra Erol yalnızca ekrandaki başarısıyla hayatımızda yer etmedi elbette. Bir de ekranlarda görünmeyen ama sosyal medyaya sık sık yansıyan aile hayatı vardı. Eşi Ali Özbir , oğulları İdris Ali ve Ömer Erol ile yakından ilgilenen güzel sunucu, mütevazi yaşantısı ile de dikkatlerimizi çekti.

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

esra erol ve çocukları

Her ne kadar uzun süre çalışsa da ailesini asla ihmal etmeyen Esra Erol, erkenden güne başlayıp çocuklarıyla ilgilendiğini ve gece mutlaka onlar yatmadan evde olmak için çabaladığını bir ropörtajında belirtti. Ailesine düşkünlüğü de kısa zamanda meyve verdi; son derece mutlu çocuklar ve huzurlu bir eş ile mutluluğa erdi. Esra Erol sayesinde, eşi Ali Özbir de sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri haline geldi. Çiftin tatlı atışmaları, takipçilerinin bir hayli ilgisini çekti.

Kadınların Neden Tecavüze Uğradığını Açıkladı

esra erol'un tecavüz grafiği

Esra Erol'u sevmemizi sağlayan nedenlerden biri de onun duyarlılığı ve toplumsal olaylara bakış açısıydı. Özellikle de bir kadın olarak kadına şiddetin, tacizlerin ve tecavüzlerin üstesinden gelmek için elinden geleni yapan Erol, bugün kadınların neden tecavüze uğradığını açıkladı. Sanıyoruz ki güzel sunucuyu bunu yapmaya iten, geçtiğimiz günlerde iki kişinin tecavüzüne uğrayıp, sanıkların serbest bırakılması üzerine intihar eden Edanur'du. Güzel sunucu kadınların tecavüze uğramasıyla ilgili tek bir sebep sundu; tecavüzcüler! Geriye kalan maddelerin hiçbiri tecavüze sebep değil, kadınların özgürlüğüydü.