HaberEkspresi.NET

Esra Sezer 2. Single Çilli Bom Çalışmasını Yayımladı

“Çilli Bom” şarkısına çekilen renkli ve eğlenceli Klibin yönetmenliğini  Enes Bilal Taşçı, görüntü yönetmenliğini ise Ökkeş Kasap üstlendi. On beş saat süren klip çekimleri,  Ümraniye Netaş Platosu’nda tamamlandı. 

Esra Sezer 2. Single Çilli Bom Çalışmasını Yayımladı
375 okunma
13 Ağustos 2019 - 22:30

Geçtiğimiz Mart ayında yayımladığı sözü ve müziği kendisine ait “Ama Hala” şarkısı ile beğeni kazanan Esra Sezer, dört ay aradan sonra ikinci single çalışmasını yayımladı.

70’lerin klasikleşen eğlenceli şarkısı Çilli Bom’un türkçe sözleri KENAN, müziği ise Castellon Batista Jose, Alfanso Navas Joaquin, Campuzano Lopez Felipe, Cortes Cerreruela Antonio, Cortes Cerreruela Aurelio, Cortes Cerreruela Emilio, Ximenez Valenti Juan imzası taşıyor.

Şarkının aranjesi ve mix çalışması Altan Turan’a, mastering çalışması ise Lucas Pimentel ‘e ait. Vokallerde Esra Sezer’e eşlik eden isim Emre Çiçek oldu.

“Çilli Bom” şarkısına çekilen renkli ve eğlenceli Klibin yönetmenliğini  Enes Bilal Taşçı, görüntü yönetmenliğini ise Ökkeş Kasap üstlendi. On beş saat süren klip çekimleri,  Ümraniye Netaş Platosu’nda tamamlandı.

Single kapak tasarımı Tayfun İzbilir tarafından yapıldı.

Esra Sezer’in yeni single şarkısı “Çilli Bom” , “Vocal Records” etiketiyle tüm dijital platformlarda, klibi ise tüm sosyal platformlarda yerini aldı.

Esra Sezer Kimdir  ? Esra Sezer hayatı ve biyografisi

Esra Sezer, 1987 Almanya doğumlu. Müzik hayatına okul konserleri ile başladı ve Almanya’da ağabeyinin de üyesi olduğu “Kardeşler Orkestrası”nda sahne almaya devam etti. Sonrasında Stuttgart’ta Selami Şahin, Çelik, Gülden Karaböcek ile aynı kadroda yer alarak  bir mekanda sahne almaya başladı. Uzun yıllar sahne tecrübesi kazanan Esra Sezer,  sahne hayatına Türkiye’de devam etti.

2011 yılında ilk yarışma deneyimini “0 Ses Türkiye” ile yaşadı. Düello aşamasına kadar gelerek yarışmadan iyi bir derece ile ayrıldı. Bu yarışma İstanbul’a yerleşmesine ve sahne hayatının yoğunlaşmasına vesile oldu.
2014 yılında ise “X Factor” yarışmasına katıldı. Yarışma başvurularında yüzlerce kişiyi eleyerek kızlar grubunda ilk 12 ye seçildi.

2015 yılında ise “Rising Star” yarışmasına katılarak, finalist oldu ve yarışmadan 4. olarak ayrıldı.
Katıldığı tüm yarışmalarda jürinin beğenisini ve alkışını kazanan Esra Sezer, ilk profesyonel single çalışması “Ama Hala”  1 Mart 2019 yılında “Vocal Records” etiketi ile tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Dört ay aradan sonra (2019 yılının Temmuz ayı sonunda) ise, İkinci single şarkısı  cover yaptığı,  70’lerin klasikleşen eğlenceli şarkısı Çilli Bom” oldu ve  yine  “Vocal Records” etiketi ile tüm dijital platformlarda yayımlandı..