Sosyal medyayla ilgilenenlerin mutlaka duyacağı bazı isimler bulunuyor. Bu isimler arasında da kesinlikle Taha Duymaz yer alıyor. Ünlü internet fenomeni son dönemde yaptırdığı estetik operasyonları ile adeta bambaşka biri olmuştu. Ünlü fenomen, Arman Çağlayan’a konuk oldu. Duymaz, programda kendisi hakkında merak edilenlere yanıt verdi.

Kısıtlı İmkanlarla Yemek Yapıyordu

Şimdilerin en popüler internet fenomenlerinden Taha Duymaz, oldukça zorlu bir yolcuğun hikayesine sahip. Taha Duymaz’ın internette keşfedildiği ilk dönemlerinde daracık ve küçücük bir mutfak içerisinde kısıtlı imkanlarla yemek yapıyor ve internette yayınlıyordu. O dönem henüz 17 yaşında olan Duymaz, 12 çocuklu bir ailenin üyesi.

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

O dönem çok büyük eleştirilerin hedefinde de yer almıştı. Genç fenomen, o dönem hem mutfağının yetersiz olması hem tipi gibi pek çok gerekçeyle insanlar tarafından ağır eleştiriler almıştı. Ancak gelen eleştirilere karşı direnen ve yılmayan Taha Duymaz, kısa bir süre içerisinde hedefine ulaşmış ve internette geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştı. Daha sonraki dönemde yaptıkları, söyledikleri ve yaşam tarzıyla daha fazla eleştiriler almaya devam ederken, önemli bir hayran kitlesi de kazanmayı başarmıştı.

Estetik Operasyonlar Geçirdi

Sosyal medyada yakaladığı önemli şöhret ardından görünüşüyle ilgili önemli değişimler göze çarpmaya başladı. Genç fenomen, bir dizi estetik operasyon geçirerek, yepyeni görünümüyle internet camiasının önüne çıktı.

Aylık Kazancını Açıkladı

İnternette oldukça geniş bir hayran kitlesi yakalamayı başarmasıyla birlikte dikkatleri de üzerine çekmişti. Genç fenomen son olarak başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan tarafından Youtube üzerinden düzenlenen “Gör Beni” programına katıldı.
Programda kendisine sorulan sorulara samimiyetle yanıt veren Duymaz, maddi imkansızlıklar nedeniyle en fazla 4.sınıfa kadar okuyabildiğini açıkladı. Ayrıca Armağan Çağlayan tarafından, herkesin en çok merak ettiği konulardan birisi olan Youtube’daki aylık kazanç durumu da soruldu.

Duymaz, kazandığını ancak yetersiz kaldığını söyleyerek, mevcut ekonomik koşulların kötü olduğunu söyledi. Özellikle sadece yemek malzemesi için 400 TL ile 500 TL harcama yaptığını ve zaten kendisinin kazancının da 3.000 TL ile 4.000 TL arasında olduğunu belirtti.