Ev sahibi olmak günümüzün en önemli konuları arasında yer alıyor. Pandemi süreci ile tetiklenen ekonomik çöküş döneminde, ev kirası ödemek zorunda olmayan vatandaşlar rahat yaşarken, kiracılar gittikçe yükselen kira yükü altında eziliyor.

Hal böyle olunca, birçok kişi kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olmanın yollarını araştırıyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara destek bu bankalardan geliyor; hem de peşinat kullanmak gerekmiyor! Çünkü Akbank, Garanti BBVA ve QNB Finansbank peşinatsız konut kredisi veriyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

QNB Finansbank'a Gelen Evini Alıyor!

QNB Finansbank, hiç peşinat ödemeden ev alabileceğiniz %100 mortgage kampanyasını tanıtıyor! Kampanya kapsamında, yeni alacağınız ev ile birlikte sahip olduğunuz bir evi teminat göstererek, almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin %100'ü oranında kredi kullanma şansı veriliyor.

Bu kampanya kapsamında faiz oranları; 1-60 ay arası vadede %1,72, 60-120 ay vadede ise %1,71 olarak belirleniyor. Bu kredi için kefil talep edilmiyor, iki evin rehni kredi kullanmak için yeterli oluyor. Böylece ev sahibi olmak isteyen yeni evlilerin, işe yeni başlayan gençlerin ve peşinat biriktiremeyenlerin peşinatsız ev alma hayalleri gerçek oluyor.

Garanti BBVA'dan Herkesi Ev Sahibi Yapacak Kampanya Geliyor!

Peşinat birikimi olmasa bile, ev sahibi olmak isteyen herkese ev aldıracak kampanya Garanti BBVA'dan geliyor. Garanti BBVA, %2,25 faiz oranı ve 240 aya varan vadelerle eşi benzeri  olmayan bir kredi fırsatı sunuyor. Ev almak isteyen ancak peşinatı olmayan vatandaşlar da, kendilerine ya da ailelerine ait bir başka evi, yeni alacağı evle birlikte teminat olarak göstererek, almak istediği evin fiyatının %100'ü oranında konut kredisi kullanabiliyor.

Bu koşullarda, %2,25 faiz oranı ve 120 ay vadeyle Garanti BBVA'dan kullanılacak 200 bin TL konut kredisinin aylık taksitleri 4.834,80 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 580.175,51 TL oluyor. Bu avantajlı krediden faydalanabilmek için en yakın Garanti BBVA şubesine başvurmak yeterli oluyor.

Akbank'a Gelen Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Oluyor!

Peşinat ödemeksizin ev sahibi olabileceğiniz bir kampanya da Akabnk'tan geliyor. Akbank, %1,55'ten başlayan faiz oranları ve 120 aya kadar vade süresi ile, peşinatsız konut kredisi veriyor. Bu kredi ile, alınmak istenen evin %100'ü kredilendirilebiliyor. Böylece ev alabilmek için peşinat biriktirmek gerekmiyor. Alınacak eve ek olarak, sahip olunan bir başka evin de teminat olarak sunulması karşılığında peşinatsız konut kredisi onaylanıyor.

Bu koşullar altında Akbank'tan peşinat ödemeksizin kullanılacak 200 bin TL konut kredisinin aylık taksitleri 3.681,32 TL oluyor. Bu kredi eşit taksitli olarak ve TL cinsinden kullandırılabiliyor. Akbank'a gelenler, 1 TL bile peşinat ödemeden evini alıyor!