Bir ev sahibi olmanın önemi her geçen gün artıyor. Pandemi sürecinden başlayan ve artarak ilerleyen ekonomik dalgalanmalar sebebiyle her sektörde üretim, ithalat, nakliye gibi kalemlerin maliyeti artıyor. Bu artışlar her alanda vatandaşa da yansıyor. Market, pazar, eğitim, yakıt, sağlık harcamalarındaki artışların yanı sıra, kimi zaman ihtiyaçlar sebebiyle, kimi zamansa tamamen keyfi olarak ev kiraları da yükseliyor.

Maliyetleri artıran koşullar, diğer yanda da iş yerlerinin kapanmasına, çalışanların ise işsizliğin ve parasızlığın kucağına düşmesine neden oluyor. Böyle zamanlarda ev sahibi olanlar biraz daha şanslı sayılırken, kirada oturanlar belki de hayatının en zor zamanlarını yaşıyor. Bu sebeple çok kişi kira yerine kredi ödeyerek kendi evini almak ve kira artışlarından etkilenmemek için en uygun yolu araştırıyor. Bu noktada da vatandaşa destek Garanti BBVA’dan geliyor!

Garanti BBVA’dan Görülmemiş Bir Konut Kredisi Kampanyası Geliyor!

garanti-10

Garanti BBVA, herkesi ev sahibi yapacak benzersiz bir Mortgage yani konut kredisi fırsatı sunuyor. Garanti BBVA’nın sunduğu bu konut kredisinin faiz oranı %1,85 olarak belirlenirken, vade süresi 240 aya kadar uzayabiliyor. Böylece vatandaş kira öder gibi kredi taksiti ödeyerek kendi evinin sahibi oluyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Garanti BBVA konut kredisi kapsamında kullanılabilecek kredi üst limiti 750 bin TL olarak belirleniyor. 750 bin TL’yi aşmayan kredi kullanımlarında ise alınacak evin ekspertiz raporuyla belirlenen değerinin %80’i oranında kredi kullanımına imkan tanınıyor.

Garanti BBVA Sayesinde Vatandaş Kira Ödemekten Kurtuluyor!

GARANTİ-4

Garanti BBVA konut kredisi kullanımı esnasında kefil talep edilmiyor, alınacak olan evi teminat olarak göstermek yeterli oluyor. Krediye konu olan gayrimenkule Garanti BBVA tarafından ipotek konuyor. Kredi taksitlerinin sorunsuz ödenmesi halinde, vade süresi sonunda bu ipotek kaldırılıyor.

Garanti BBVA’nın avantajları bununla da sınırlı kalmıyor, mortgage kampanyasıyla gönülleri fetheden banka, artan taksitli, azalan taksitli, değişken faizli, ara ödemeli ve özel ödemeli gibi ödeme seçenekleriyle her bütçeye uygun konut kredisi sunuyor. Garanti BBVA’nın bu çok avantajlı konut kredisi sayesinde vatandaş kira ödemekten kurtuluyor, isteyen herkes kira yerine kredi ödeyerek kendi evinin sahibi oluyor!