En uygun konut kredisini o banka verdi!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Pandemi, her şeyde olduğu ev fiyatlarında da etkilerini göstermiş durumda. Hem ev fiyatlarının hem de kira fiyatlarının birkaç yıl içerisinde 3, 4 katına çıkması ev sahibi olmak isteyen vatandaşların önünde büyük bir engel oluşturuyor. Kira ödemek istemeyen vatandaşlar, bunca soruna rağmen hala hayallerindeki eve kavuşabilmek için kendilerine uygun bir fırsat arıyorlar. Ülkemizde vatandaşlara yardım etmek için sıraya dizilen onlarca banka var. Bu bankalar birbirinden farklı fırsatlar sunsalar da aralarından kendimiz için en uygun olanı seçmek, bazen zorlayıcı olabiliyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara sunulan bütün konut kredilerini inceledik ve sizin için en uygun olanını nihayet bulduk. Bu avantajlı mı avantajlı kredi fırsatını duyduğunuzda hemen harekete geçmek ve hayalinizdeki evi almak isteyeceksiniz.

Türkiye İş Bankası Bir Kez Daha Yüzleri Güldürüyor!

iş bankası-4

Türkiye İş Bankası, bu zamana kadar sunmuş olduğu birbirinden iyi fırsatların arasına bir yenisini daha ekliyor. Konut sahibi olmak isteyen müşterilerini düşünen İş Bankası, piyasanın en düşük faiz oranlı konut kredisini sunmasıyla görenleri şaşırtıyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara tam 200 bin TL’ye varan kredi veren İş Bankası, bu kredisinde yüksek faiz oranlarını yok ediyor. %1,38’lik bir faiz oranı sunarak görenleri sevindiren İş Bankası’nın sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Tam 120 aya varan vade imkanı sağlayan İş Bankası, geri ödeme döneminde de müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Kredi kullanan vatandaşlarının gelir düzeylerine ve ödeme rahatlıklarına göre bir ödeme planı oluşturan İş Bankası, görenlerin yüzünü güldürüyor!

Başvuru Yapmak Oldukça Kolay! 

iş bankası 2

Eğer şimdi siz de ‘’Hayalimdeki eve kavuşmak için çok bekledim!’’ diyor ve İş Bankası’nın bu avantajlı fırsatından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Hemen şimdi İş Bankası’nın resmi internet sitesine girerek ya da İş Bankası mobil uygulamasını telefonunuza indirerek konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer konut kredisi hakkında daha da ayrıntılı bilgi almak isterseniz İş Bankası müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilir ya da size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. İşte İş Bankası ile konut sahibi olmak bu kadar kolay.