Ev sahibi olmak isteyenler yaşadı: TEB, kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olabileceğiniz bir konut kredisi kampanyası başlattı!

Ev sahibi olmak her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Çünkü pandemi süreci ve bu sebeple artan işsizlik de gösteriyor ki, maddi olarak sıkışılan anlarda karşılanamayan ihtiyaçlar listesinin başında yüksek ev kiraları geliyor. Kendi evinde oturanlar, her koşulda binlerce lirayı bulabilen kira yükünden kurtulurken, evi olmayanlar da kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olmanın yollarını araştırıyor.

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Destek TEB’den Geliyor!

teb-16

Ev sahibi olmak isteyenlere en büyük destek TEB’den geliyor. TEB, son derece avantajlı konut kredisi sayesinde, kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiriyor. Üstelik her keseye uyan ödeme seçenekleriyle de bu süreci bit hayli kolaylaştırıyor.

TEB’in sunduğu bu çok avantajlı konut kredisi kampanyası kapsamında faiz oranları %1,61 olarak belirlenirken, vade süresi 120 ayı bulabiliyor. Bu koşullarda TEB’den kullanacağınız 100 bin TL konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 120 ay vadede 226.552,44 TL, aylık taksitleri ise 1.887,69 TL oluyor.

TEB, Her Bütçeye Uyan Ödeme Seçenekleri Sayesinde Zorlanmadan Ev Sahibi Olmanızı Sağlıyor!

TEB, kullandığınız konut kredisi taksitlerini ister eşit taksitler halinde, ister artan veya azalan taksitler halinde ödemenize olanak tanıyor. Özellikle çiftçilik gibi dönemsel gelir getiren meslek sahipleri içinse dönemsel ödemeli konut kredisi imkanı sunuyor.

TEB’in konut kredisi imkanları bununla da sınırlı kalmıyor, TEB, TL cinsinden kullandığınız eşit ödemeli kredilerinizin ilk 6 aylık ödemesini aksamasız yapmanız halinde, her yıl 2 ay ödemeye ara verebileceğiniz molalı kredi hizmeti de sunuyor. Böylece yıl içerisinde sıkışmanız durumunda 2 ay kredi taksitinizi dondurma imkanınız oluyor.

Almak İstediğiniz Evin %100’üne Kadar Kredi Veriyor!

TEB’den alacağınız konut kredisi genellikle gayrimenkulün ekspertiz değerinin %75’i oranında kullandırılıyor. Ancak krediye söz konusu olmayan başka bir gayrimenkulü de teminat olarak göstermeniz halinde TEB’den alabileceğiniz kredi oranı %100’ü buluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

TEB konut kredisinden faydalanmak için kimlik belgeniz, gelir belgeniz ve satın almak istediğiniz evin tapusuyla birlikte en yakın TEB şubesine başvurmanız yeterli oluyor. Başvurunuzun ardından ekspertiz süreci başlıyor. Eksper raporu ile evin bedelinin belirlenmesinden sonra değerlendirme süreci başlıyor. Onaylanan kredi tutarı anında satıcının hesabına aktarılıyor, sizlere de yeni evinizin keyfini sürmek kalıyor.