En uygun faizli konut kredisi o bankadan geliyor! Ev almak isteyen herkes, kendisine en uygun ödeme koşullarını seçerek zorlanmadan ödüyor!

Her kesimden herkesin hayalini bir ev sahibi olmak süslüyor. Özellikle de kiraların dudak uçuklatan oranlarda artışından sonra, vatandaş "kira ödeyeceğime kredi ödeyerek ev sahibi olurum" düşüncesiyle en uygun konut kredilerini araştırıyor. Her banka ev almak isteyenlere uygun konut kredisi imkanı sunarken, dev kampanya Akbak'tan geliyor.

Akbank Ev Sahibi Olmak İsteyenlerin Yüzünü Güldürüyor

konut kredisi

Akbank, düşük faiz  ve uzun vade imkanı ile eşi benzeri olmayan bir konut kredisi sunuyor. Bu koşullarda, ev almak isteyen herkes, bütçesine uygun evi bulup, Akbak'tan konut kredisi alarak hayallerini gerçekleştiriyor. Böylece kira ödeme devri kapanıyor, kira öder gibi kredi taksiti ödeyerek herkes ev sahibi oluyor. Vatandaş ev sahibi olmanın tadını çıkartırken, ödemeler de cebi yormuyor.

Akbank

Akbak, konut kredisinde %1,37 oranında faiz ve 120 aya varan vade imkanı sunuyor. Üstelik ödeme şekli, kredi kullanan kişinin durumuna göre belirleniyor, böylece taksit ödemeleri ev sahiplerini üzmüyor. Akbank'ın konut kredileri 6 farklı ödeme şekli ile Akbak şubelerinde sizleri bekliyor.

Sabit Faizli Konut Kredisi

Sabit faizli konut kredisinde faiz oranı kredi vadesinin başından sonuna dek  %1,37 olarak sabit kalıyor. Kredi taksitleri aylık ve eşit oluyor. Böylece gelir düzeyi enflasyon oranında artış gösterse bile, ödemelerin gelire oranı gittikçe düşüyor ve zamanla taksitler daha kolay ödenir hale geliyor. Akbank Sabit Faizli Konut Kredisi, ekspertiz değeri 500 bin TL'ye kadar olan evler için %90, 500 bin TL üzerindeki evler içinse %80 oranında kullandırılıyor.

Dönemsel Ödemeli Konut Kredisi

Bu ödeme şeklinde de Akbank Konut Kredisinin faiz oranı %1,37 şeklinde sabit kalıyor. Ancak eşit taksitli konut kredisinden farklı olarak ödemeler 3, 4, 6 veya 12 ayda bir yapılabiliyor. Ödeme periyodu, kredi kullanımı esnasında belirleniyor. Akbank'ın Dönemsel Ödemeli Konut Kredisi, dönemsel geliri olanlar için en uygun kredi oluyor.

Ara Ödemeli Konut Kredisi

Akbank Ara Ödemeli Konut Kredisi de sabit faizli olarak sunuluyor. Ancak dönem dönem yapılabilecek ara demelerle toplam faiz miktarını düşürerek, daha az faiz ödeme imkanı sağlanıyor. Bu ara ödemeler taksit tutarının da düşmesini sağlayarak ilerleyen dönemlerde cebinizi rahatlatıyor.

Yeni Evim Konut Kredisi

Akbank'ın Yeni Evim Konut Kredisi, özellikle de mevcut evini satıp yeni bir ev almak isteyenler için büyük avantaj sağlıyor. Bu kredi alınacak evin ekspertiz değerinin 0'ü oranında ve %1,37 faiz oranı ile kullandırılabiliyor. Bu şekilde ev alan kişiler, eski evlerini 1 yıl içerisinde satarak yüklü miktarda ara ödemeyle kredilerini büyük ölçüde kapatabiliyor. Üstelik %2'lik erken kapama ücreti de talep edilmiyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Balon Ödemeli Konut Kredisi

Balon Ödemeli Konut Kredisinde de faiz oranı %1,37 olarak sabit kalıyor ve başlangıçta düşük taksitler halinde ödenen kredi, vade sonunda yapılacak yüklü bir ödeme ile kapatılabiliyor. Bu kredi elindeki parayı bir süre daha yatırım için kullanmak isteyen ya da emekli ikramiyesi ile ev almayı planlayanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Artan Ödemeli Konut Kredisi

Artan Ödemeli Konut Kredisinde de faiz oranı %1,37 olarak belirleniyor ve vade süresince değişmiyor. Başlangıçta düşük taksitler ödenirken vade sonuna doğru taksit miktarları arttırılarak kredi kapatılabiliyor. Bu kredi, düzenli gelir artışı bekleyenler için en uygun fırsatı sunuyor, artış zamanları ve oranları kredi kullanan kişi tarafından belirleniyor.