İŞKUR’dan ev hanımlarına büyük müjde! Mesai koşulu olmadan, eğitim veya sermaye gerektirmeden ev hanımlarına kazanç fırsatı sunuluyor. İŞKUR, gün içerisindeki boş vakitlerini kazanca dönüştürerek, hane gelirine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarına evde iş imkanı sunuyor. İŞKUR’un ev hanımlarına yönelik sunduğu evde iş fırsatlarında önemli kazanç imkanı bulunuyor. İşte İŞKUR ev hanımlarına paketleme ve daha pek çok evde iş imkanı!

İŞKUR Evde Çalışma İmkanı

Ev hanımlarının kazanç elde edebileceği ve hane bütçesine katkı sağlayabileceği çok sayıda imkan 2022 yılında sunuluyor. İŞKUR 2022 yılında ev hanımları için evde çalışma imkanı sunuyor. İŞKUR ev hanımlarına evde iş fırsatlarına son dönemde büyük ilgi bulunuyor. Özellikle 2022 yılında yüksek enflasyonla gelen hayat pahalılığı karşısında ev hanımları aile bütçesine katkı sağlamak istiyor. Bu durumda da mesai saati gerektirmeyen ve evden yapılabilecek iş fırsatları İŞKUR tarafından sunuluyor.

İŞKUR evde iş fırsatları kapsamında mesai şartı gerekmediği gibi sermaye, eğitim veya özel bir tecrübede gerekmiyor. Çünkü bu tip evde iş fırsatlarında temel olarak ürünlerin paketlenmesi, sıralanması gibi herkes tarafından basitçe yapılabilecek iş imkanı bulunuyor.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

İŞKUR evde paketleme işi kapsamında milyonlarca ev hanımı, evde geçirdiği boş vakitlerinde sadece paketleme işi yaparak, önemli kazançlar elde edebiliyor. İŞKUR’da yayınlanan evde paketleme işi ilanlarında, ev hanımları firma tarafından gönderilen ürünleri, yine firmanın göndereceği paketleme ürünlerine belirtildiği şekilde yerleştiriyor. Bu şekilde basitçe yapılabilen paketleme işi ile ev hanımları ayda 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabiliyor.

Çoğu firma daha hızlı üretim ve daha düşük maliyetler dolayısıyla paketleme aşamasında dışarıya iş veriyor. Bu kapsamda İŞKUR evde paketleme işinde sabun paketleme, kına paketleme, kıyafet paketleme gibi daha pek çok farklı ürün için paketleme işi sunuluyor.

İŞKUR ev hanımlarına yönelik evde iş fırsatları arasında davetiye zarflama gibi farklı iş olanakları da bulunuyor. Ev hanımları paket teslimi başına, haftalık teslimde veya aylık teslimde gibi değişen ödeme planı alternatiflerinden yararlanabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!