Kredi almak isteyenlere müjde! Bu bankalar o şartları talep etmiyorlar.

Kredi çekmek, günümüzde maddi açıklarımızı kapatabilmek için bize sunulan büyük fırsatlardan biri. Ülkemizde bulunan bütün bankalardan kredi çekilebiliyor fakat bankaların kredi vermeleri için istedikleri ve müşterilerinin sahip olması gereken bazı temel şartlar bulunuyor. Bu şartlardan en önemlisi, herhangi bir düzenli gelire sahip olmak. Çalışanlar için bu durum bir problem yaratmazken, ev hanımları için ciddi bir sorun olabiliyor. Bu durumu göz önünde bulundurarak hazırladığımız bu listedeki bankaların herbiri, düzenli gelir şartı aramadan kredi verebiliyor ve ev hanımlarının yüzlerini güldürüyor. İşte o bankalar!


Garanti BBVA'dan Güzel Haber Geldi!

garanti 14

Garanti BBVA, kredi çekmek isteyen ev hanımlarına oldukça güzel bir fırsat sunuyor. Ev hanımlarına ya da düzenli bir geliri olmayan diğer vatandaşlara 15.000 TL kredi veren Garanti BBVA, sunduğu %1,86'lık faiz oranıyla şimdiden epey fazla talep görüyor. Bununla birlikte 36 aya varan vade imkanı sağlayan Garanti BBVA, müşteri dostu tutumunu her zaman sürdürüyor.

ING Bank'tan Ev Hanımlarına Müjde!

ING BANK FOTO
Kredi verirken düzenli gelir şartı aramayan ING Bank, müşterilerine 20.000 TL'ye kadar kredi veriyor ve bununla birlikte bir ilke imza atıyor. Faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiren ING Bank %1,35'lik faiz oranıyla görenleri şoke ediyor. ING Bank, bununla da yetinmeyerek tam 36 aya varan vade imkanı sunuyor. Bu görülmemiş kredi imkanına başvurmak için hemen ING Bank'ın resmi internet sitesine başvuru yapabilirsiniz.

DenizBank'tan Sevindiren Fırsatlar!

denizbank şube

Ev hanımlarına yardımcı olmak amacıyla bu kredi fırsatını geliştiren DenizBank, herhangi bir düzenli gelir aramadan kredi veriyor. İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan DenizBank, 35.000 TL değerinde kredi veriyor. Faizi korkulu bir rüya olmaktan çıkaran DenizBank, aynı zamanda %1,90'lık bir faiz oranı sunuyor. Bu düşük faiz oranıyla vatandaşlarını sevindiren DenizBank, 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. Bu büyük kredi fırsatından bütün en hanımları yararlansın diye hareket eden DenizBank, kredi başvurularını kendi resmi internet sitesinden alıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Bu kredi imkanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için bankaların müşteri temsilcilerini arayabilir ya da size en yakın şubeye gidebilirsiniz.