Vakıfbank tüm kredi ürünlerini kapsayan bir çalışmayla, kredi faiz oranlarında değişiklik gerçekleştirdi. Genel olarak düşürülen kredi faiz oranlarıyla, önemli bir kamu bankası olan Vakıfbank, ekonominin canlandırılmasına katkı sağlamayı hedefliyor. Bankanın konut kredisi ürünü olan Sarı Panjur ürünü, çeşitli ihtiyaç sahiplerine göre düzenlenmiş, çeşitli seçeneklerle sunuluyor. İlk defa ev alacaklar, yeşil özelliğe sahip konut projelerinden ev alacaklar ve benzeri olmak üzere, farklı konutlara farklı destekler sunuluyor.

Aynı zamanda geri ödemeler konusunda çok esnek seçenekler sunan Vakıfbank, artan taksitli, azalan taksitli, balon ödemeli, aylık eşit taksitli, 3 aylık eşit taksitli, Anapara sabit, anapara sonra gibi çok seçenekli konut kredileri sunuyor.

Vakıfbank Kolay Sarı Panjur Konut Kredisi

Kolay Sarı panjur Konut Kredisi, banka tarafından yeni hazırlanmış bir kampanya olarak ilgililere sunuldu. Kampanya kapsamında 120 ay vadeye kadar konut kredisi kullanılabiliyor. Uygulanan faiz oranlarıysa, % 0,74 ile % 0,92 arasında değişiyor. Değişim kullanılan kredi tutarı ve geri ödeme vadesi alternatiflerine göre değişiyor. Örneğin kolay Sarı panjur Konut Kredisi ile 75.000 TL olarak kullanılan kredi, 3 ile 24 ay arasında vadelerde geri ödendiğinde, % 0,74 faiz uygulanıyor.

Aynı meblağ 25 ile 48 ay arasında geri ödeme seçeneğinde % 0,83, 49 ile 60 arası vadede % 0,84, 61 ile 120 ay arası vadede ödendiğinde % 0,92 oluyor. Böylece farklı tutarlarda kredi kullanımı yapan müşteriler için, farklı ve daha düşük faiz oranları sunulabiliyor.

Konut Kredisi Faiz Oranlarının Düşmesine Yol Açacak Bir Gelişme

Vakıfbank Kolay Sarı Panjur Konut Kredisi ürünü, kullanılması kolaylaştırılmış ve faiz oranları benzersiz olarak hazırlanmış durumda. Bu durum oluşan rekabet nedeniyle, diğer bankalarında çeşitli projelerle bu pazardaki paylarını korumasına neden olacak gibi görünüyor. Bu durum konut kredilerinde faiz oranlarının düşmesine yol açabilecek bir rüzgarın oluşmasını sağlayabilir.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kredi ürünleri arasında konut kredisi en fazla kullanılan ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu durum ilerleyen zamanlarda, İhtiyaç ve Taşıt kredisi gibi ürünlerinde faiz oranlarının düşmesine yol açabilir. Dolayısıyla Vakıfbank tam gereken bir zamanda, gereken ve önemli bir adım atarak, ekonominin gidişatını etkiliyor.