Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ev sahibi olmak isteyenleri sevindiren haber bankalardan geldi. O kamu bankası, Türkiye genelinde elinde bulunan gayrimenkullerin satışını açık arttırma usulüyle gerçekleştiriyor. Özellikle kamu bankasının elindeki konutların satışını ihaleyle gerçekleştirmesi için artık dijital bir platform kuruldu. Ziraat Bankası’nın konut satış kampanyası ile hem piyasanın çok altındaki fiyatlara hem de avantajlı ödeme seçenekleri sunan konut kredisi desteğinden de faydalanılabiliyor. Ziraat konut satış kampanyası detaylarına dair tüm merak edilenler!

Ziraat Konut Satışı Nedir?

Ziraat Bankası, Türkiye genelinde çeşitli yollarla elinde bulunan konutların satışını gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır sürdürülen bu çalışma için artık dijital altyapı da kullanılıyor. Tüketicilerin çok uygun fiyat ve koşullara ev sahibi olmasını sağlayan Ziraat konut satış hizmetlerini artık “https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-index.intengo?cid=34183606” adresinden yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası satış kanalında yayınlanan ilanlara için teminat bedelini ödeyerek, hemen teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Ziraat konut satış ihalesi sonucunda en yüksek teklifi veren olarak, evi satın alma hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ziraat Ankara Beypazarı’nda Apartman Dairesi 160.000 TL

Ziraat Bankası’nın Ankara’nın Beypazarı ilçesinde bulunan apartman dairesi sadece 160.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sunuldu. 160.000 TL bedelle satışa sunulan apartman dairesi Beypazarı ilçesi Ayvaşık Mahallesi, Akrapol Termal Tesisleri B3 Blok No:7 adresinde bulunuyor. 9 katlı binanın 3.katında yer alan ve 90 metrekarelik kullanım alanına sahip olan apartman dairesi 160.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sunulmuş durumdadır.

Henüz ilk teklifini almayı bekleyen Ziraat Bankası’nın konut satış ihalesine teklifini vermek için teminat bedelini yatırmanız gerekmektedir. Teminat bedelini yatırmak için ise bu ilanın satış başlangıç bedeli tutarı üzerinden belirlenmiş olan 9.600 TL tutarındaki teminat bedelini yatırmanız yeterlidir. Teminat bedeli ödemelerini Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  Teklifinizde minimum 1.000 TL artış sağlamanızda ayrıca önem taşımaktadır.

Ziraat Ankara Polatlı’da Müstakil Ev 144.500 TL

Ankara Polatlı ilçesinde bulunan müstakil ev 144.500 TL başlangıç bedeliyle satışa sunulmuş durumda bulunuyor. Polatlı ilçesi Yeni Köseler Mahallesi Köy içi Mevkii adresinde bulunan müstakil ev, 365 metrekarelik kullanım alanına sahiptir. İhaleye teklif verebilmek için Ziraat şubelerine 8.670 TL tutarındaki teminat bedelini yatırmanız gerekmektedir. Daha sonra en düşük 1.000 TL artış sağlayacak şekilde yeni teklifinizi iletebilirsiniz.