Ev sahibi olmayı düşleyenler için büyük müjde Denizbank’tan geldi. Denizbank 2022 yılında herkesin bütçesine uygun koşullarda ev sahibi olabilmesini sağlıyor. Denizbank icradan satılık konutlarla, çok uygun fiyatlara ev sahibi olma şansı sunuyor. Gayrimenkul fiyatlarının tavan yaptığı 2022 yılında piyasanın çok altındaki fiyatlara ev sahibi olabilme şansı Denizbank’ta! Peki Denizbank konut satışı nasıl yapılıyor? Denizbank’tan konut nasıl alınır? Sorularının yanıtları haberimizde!

Denizbank’tan Konut Satışı Kampanyası

Denizbank, 2022 yılında gayrimenkul sektöründe artan fiyatlar karşısında zorlanan vatandaşlara bankadan konut satışının avantajlarını getiriyor. Türkiye’de son dönemde yoğun talep gören bankadan konut satış hizmetleri özellikle, fahiş fiyatların bulunduğu gayrimenkul sektöründe çok uygun fiyata ev sahibi olabilme imkanı sunuyor. Açık arttırma usulünde gerçekleştirilen bankadan konut satış ilanlarında temel olarak başlangıç bedelleri piyasanın çok altında oluyor. Böylelikle vatandaşlar daha düşük bütçelerle hayallerindeki eve sahip olabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Denizbank konut satışı hizmetleri e-ihale altyapısında sunuluyor. Türkiye’nin her yerinden vatandaşların katılım sağlayabildiği bu bankadan konut satış ilanlarının her birinde bir başlangıç bedeli ve teminat bedeli bulunuyor. Söz konusu ilanlara teklif oluşturmak isteyenler teminat bedelini Denizbank’a yatırdıktan sonra ilana özel olan minimum artış bedeline uygun olarak teklifini verebiliyor. İhale süreci sonunda en yüksek teklife sahip olan kişi olarak ise Denizbank konut kredisi desteğiyle konutu satın alabilme şansına sahip olabiliyor.

Denizbank Güncel Konut Satış İlanları

Denizbank 2022 yılında da güncel konut satış ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Denizbank tarafından satışı gerçekleştirilen konutlara ilişkin güncel ihale ilanları Denizbank resmi web sitesi üzerinde yer alan “Satılık Gayrimenkul, Taşıt Aracı ve Ekipmanlar” sayfasında yayınlanıyor. İşte 2022 Temmuz itibariyle satışta bulunan güncel Denizbank konut satış ilanlarından birkaçı;

  • Giresun Tirebolu ilçesinde 80 metrekare 2+1 mimari özellikteki apartman dairesi 115.000 TL başlangıç bedeliyle satışta.
  • Tekirdağ Hayrabolu ilçesinde 116 metrekare 2+1 mimari özellikteki apartman dairesi 200.000 TL başlangıç bedeliyle satışta.
  • Kocaeli Kartepe ilçesinde 70 metrekare 2+1 mimari özellikteki apartman dairesi 195.000 TL başlangıç bedeliye satışta.
  • Düzce’nin merkezinde 93 metrekare 5 katlı apartmanın 2.katında yer alan 93 metrekare 2+1 mimari özellikteki konut 255.000 TL başlangıç bedeliyle satışta.