Gayrimenkul sektöründe fiyatlar hızla artmaya devam ediyor. Devasa fiyat artışlarının yaşandığı gayrimenkul piyasası, ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini başka zamana ertelemelerine neden oluyor. Kira ve konut satış fiyatlarında yaşanan artış karşısında ev sahibi olmak isteyenlere bankadan konut satış desteği geldi. Ziraat satılık konut ilanları ile çok düşük fiyatlara ev sahibi olabilmek mümkün oluyor. Piyasa fiyatlarının çok altında tutarlara ev sahibi olma imkanı sunan Ziraat konut satış ilanları!

Ziraat Konut Satışı Nedir?

Bankacılık sektöründe mevzuatlar gereğince, banka kuruluşları farklı bir hizmet alanında faaliyet gösteremiyor. Bu nedenle de özellikle kredi borçları vesilesiyle eline geçen konutları bankalar, açık arttırma usulünde satışa sunuyor. İşte bu durumda gayrimenkul piyasasındaki fiyatların çok altındaki fiyatlara ev sahibi olma imkanı getiriyor. Zira bankalar, çok düşük başlangıç bedelleriyle ellerindeki konutları açık arttırma usulünde satışa sunuyor. Bu durumda konutun çok daha cazip bir fiyatla satışına imkan veriyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Ziraat Bankası’nın resmi web sitesi üzerinden erişilebilen “e-satis.ziraatbank.com.tr” adresi üzerinden yayınlanan güncel konut satış ilanları takip edilebiliyor. Ziraat Bankası tarafından elindeki konutlara istinaden düzenli olarak yeni konut satış ilanları buraya ekleniyor. Şehir ve fiyat kriterlerine göre filtreleme yaparak, en uygun olan konut ilanı kolayca bulunabiliyor.

Ziraat Bankası’ndan Konut Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası’nın konut satış ihalesine katılmak isteyenlerin ilan özelinde belirlenen teminat tutarını ödemesi gerekiyor. Teminat tutarını ödeyenler, ihale süresi boyunca ilana teklif verebiliyor. İhale süresi sonunda en yüksek teklife sahip olan kişi konutu satın alabiliyor. Üstelik bu aşamada Ziraat Bankası konut kredisi ile destekte sağlanıyor.

Ziraat Bankası Güncel Konut Satış İlanları

Ziraat Bankası tarafından güncel olarak konut satış ilanları yayınlanıyor. İşte o ilanlardan bazıları;

  • Konya’nın Taşkent ilçesi Balcılar Mahallesş, Veliler Mahallesi Mevkii 163606 Sokak No:27 adresinde 1+1 müstakli ev 207 metrekaredir. 102.000 TL başlangıç bedeli ve 6.120 TL teminat bedeliyle satışta.
  • Erzurum’un Horasan İlçesi Adnan Menderes Mahallesi, Göktaş Sokak, Şimşek Apartmanı No:2 adresindeki 3+1 145 metrekare apartman dairesi satıştadır. 160.000 TL başlangıç bedeline ve 9.600 TL teminat bedeline sahiptir.