Bu bankanın verdiği konut kredisini duyduğunuzda hemen ev almak isteyeceksiniz!

Kim kendine ait, başını sokabileceği bir evinin olmasını istemez ki? Ev kiraları alıp başını gitmişken günümüzde herkes bu soruyu soruyor. Pandemi nedeniyle birden ikiye katlayan ev kiraları bütçeleri zorlarken, kiracılarda bu duruma haklı olarak isyan ediyor ve kendi evlerine sahip olmak istiyorlar. Herkes hayalini kurduğu eve sahip olabilmek için büyük arayışlarını sürdürürken, bu süreçte bankaların konut kredileri de ev almak isteyen vatandaşlara büyük bir yardım kapısı oluyor. Konut kredileri ile yüzleri güldüren bankaları sizler için bir bir inceledik ve aralarından en avantajlı olanı bulduk. O kredi fırsatını duyduğunuzda hemen ev sahibi olabilmek için harekete geçeceğinize eminiz. İşte ayrıntılar!

Yüksek Faiz Oranları Herkesin Ortak Derdi!

KONUT KREDİ

Ülkemizde bulunan bütün bankalar, vatandaşlara kredi verebilmek için sıraya girmiş durumda. Her türlü ihtiyaçlarda kullanılabilen bu krediler bir yandan vatandaşların sırtlarındaki yükleri hafifletse de bir yandan da faiz oranlarıyla müşterilerinin yükünü daha da ağırlaştırıyorlar. Durum böyle olunca bütün piyasayı değerlendirmek ve bütün kredi fırsatlarını değerlendirmek gerekiyor. Çoğu banka müşteri dostu tutumunu sürdürse de, Akbank konut kredisi fırsatında bir adım öne geçiyor.

Akbank'la Ev Sahibi Olmayan Kimse Kalmasın!

akbank-10

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Akbank, bu zamana kadar görülmemiş bir konut kredisi fırsatı ile görenleri şaşırtıyor. 200 bin TL tutarında konut kredisi veren Akbank, faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiriyor ve %1,37'lik faiz oranıyla görenleri sevindiriyor. Faiz oranının yanında vade sürelerini de unutmayan Akbank tam 120 aya varan vade imkanı ile müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Piyasaya göre oldukça uygun bir konut kredisi veren ve yüksek faiz oranı derdini ortadan kaldıran Akbank, bu kredi fırsatı ile ev sahibi olmak isteyen binlerce vatandaşa yardım ediyor. Sunduğu avantajlarla herkesi şaşırtan Akbank, aynı zamanda geri ödeme noktasında da müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor ve gelir düzeyine uygun bir geri ödeme planı oluşturuyor.

KONUT KREDİSİ 1

Akbank'ın bu büyük konut kredisi fırsatına başvurmak isterseniz hemen şimdi Akbank'ın resmi internet sitesine girerek ya da size en yakın Akbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve uzun süredir hayalini kurduğunuz o eve sahip olabilirsiniz.