Ev sahibi olmak isteyenlere müjde: Garanti BBVA, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası'ndan en avantajlı konut kredileri geliyor!

Ev kiraları her geçen gün biraz daha yükseliyor. Her ne kadar kiralar il ilçe ve muhit bazında farklılık gösterse de yükselişe geçme durumu, her bölge için standardını koruyor. Hal böyle olunca insanın en temel ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacı, birçok yerde karşılanamaz hal geliyor.

Duruma bu noktadan bakınca da kira yerine kredi taksiti ödeyerek ev sahibi olmak en mantıklı çözüm yolu gibi görünüyor. Bankaların sunduğu avantajlı krediler sayesinde ev almak hayal olmaktan çıkıyor. Vatandaşı ev sahibi yapmak için türlü avantajlar sunan bankalar arasında Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve Garanti BBVA da yer alıyor.

Garanti BBVA Konut Kredisi

GARANTİ 1-1

En avantajlı konut kredisini veren bankaların başında Garanti BBVA yer alıyor. Garanti BBVA, %1,46 faiz oranı ve 240 aya varan vade süresi ile benzersiz bir konut kredisi imkanı sunuyor. Bu kredi sayesinde son derece düşük taksitlerle kira öder gibi kredi ödeyerek ev sahibi olmak mümkün hale geliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA'dan 120 ay vade ve %1,46 faiz oranı ile kullanacağınız 100 bin TL'lik konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 212.526,86 TL, aylık taksitleri ise 1.771,07 TL oluyor. Böylece isteyen herkes kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olabiliyor.

Yapı Kredi Konut Kredisi

yapı kredi borç tr

Son derece avantajlı bir başka konut kredisi de Yapı Kredi'den geliyor. Yapı Kredi, %1,39 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleri ile oldukça avantajlı bir konut kredisi sunuyor. Bu kredi ile ev sahibi olmak isteyen herkes kira ödemeyi bırakıp, kendi evinin taksitlerini ödüyor.

Yapı Kredi'den %1,39 faiz oranı ve 120 ay vade ile kullanacağınız 100 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.717,75 TL oluyor. Bu sayede ev kredinizin geri ödemeleri cebinizi yormuyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

ZİRAAT 1-1

Ev sahibi olmak isteyenlere bir destek de Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, herkes ev sahibi olabilsin diye son derece uygun faiz oranları ve 120 aya vara vade süreleriyle benzersiz bir kredi imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası konut kredisi, değeri 500.000 TL'ye kadar olan evlerde, evin değerinin %90'ı, 500.000 TL üzerindeki evlerde ise  evin değerinin %80'ine kadar kullanılabiliyor. Ziraat Bankası sayesinde ev almak hayal olmaktan çıkıyor.