Ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmesini sağlayan anahtar Türkiye Finans’ta! Türkiye’nin en büyük katılım bankası Türkiye Finans’ın, faizsiz konut kredisi ile sunduğu konut satışları sayesinde her bütçeden kişi, hayallerindeki eve sahip olabilme şansını yakalıyor. Türkiye Finans konut satışı ile bankadan konut satışının avantajlarından da faydalanarak, çok uygun fiyatlara ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. İşte Türkiye Finans’ın 2022 konut kredisi kampanyasının detayları!

Türkiye Finans Faizsiz Konut Kredisi

Türkiye Finans, çeşitli nedenlere bağlı olarak eline geçen konutların satışlarını açık arttırma usulünde gerçekleştiriyor. Bu açık arttırmalar artık “bankadan.com”, “tapu.com”, “mülkedin”, “İntengo”, “Muzayede.com” platformları üzerinden gerçekleştiriliyor. 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde Türkiye Finans konut satışı ilanlarına teklif verebilir ve çok düşük fiyatlara ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.
Üstelik katılım bankası Türkiye Finans’ta konut kredisi faizi de bulunmuyor. Türkiye Finans konut kredisinde %0 faiz ve yanı sıra 120 aya varan vade fırsatı da sunulmaktadır. 120 aya kadar vadeli  ve yalnızca %0.89 kar payı oranlı Türkiye Finans konut kredisinden, konut satışı ilanlarında da faydalanabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Türkiye Finans Afyonkarahisa’da 60 Metrekare Daire 100.000 TL

Türkiye Finans tarafından satışa sunulan Afyonkarahisar’daki 60 metrekarelik apartman dairesi sadece 100.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sunulmuştur. Afyonkarahisar İhsaniye ilçesi Esentepe Mahallesi Akkuş Sokak No:4/1B adresinde bulunan apartman dairesi 2010’da inşa edilen 5 katlı binada bulunuyor. İhaleye girebilmek için Türkiye Finans şubelerine 3.540 TL tutarındaki hizmet bedelini yatırmanız ve tekliflerinizde minimum 1.000 TL artış sağlanması gerekiyor.

Türkiye Finans’tan Satılık Bismil’de 110 Metrekare Daire 120.000 TL

Türkiye Finans tarafından satışa sunulan Diyarbakır Bismil’de bulunan apartman dairesi 110 metrekarelik kullanım alanında 2+1 oda mimarisi sunuyor. 2006 yılında inşa edilen 3 katlı binada bulunan apartman dairesi Diyarbakır Bismil İlçesi, Bozkurt Mahallesi 214.Sokak No:2 Daire No:6 adresinde yer almaktadır. İhaleye teklif oluşturabilmek için Türkiye Finans tarafından yasaya uygun şekilde belirlenmiş olan hizmet bedeli tutarı olan 4.248 TL’nin Türkiye Finans şubelerine yatırılması gerekmektedir. Böylelikle minimum 1.200 TL artış sağlayacak şekilde teklifinizi iletebilirsiniz.