Ev sahibi olmak isteyenleri gayrimenkul sektöründe artan fiyatlar endişeye sürüklüyor. Üzerine gelen bankacılık sektöründeki konut kredisi faizi artışları ev sahibi olma hayallerini başka bir bahara ertelemeye neden oluyor. Ancak katılım bankaları birikimi olmayan ve krediyle ev sahibi olmak isteyenlerin faiz yükünü kaldırıyor. %0 faizle konut kredisi ile hayalinizdeki eve vakit kaybetmeden sahip olun! İşte faizsiz konut kredisi veren bankalar ve kredi koşullarına dair tüm ayrıntılar!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Ziraat Katılım %0 Faizli Konut Finansmanı

Ziraat Katılım, hayatınızın her alanındaki ihtiyaçları çok uygun koşullarda karşılayabilmeniz için %0 faizli finansman destekleri sunuyor. Bu doğrultuda 2022’de ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için Ziraat Katılım’ın %0 faizli konut kredisi kampanyası bulunuyor. Üstelik Ziraat Katılım’da faiz olmadığı gibi bütçenize uygun kar oranları imkanı da bulunmaktadır. Ziraat Katılım konut finansmanı kampanyasında satışa konu konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar finansman desteği sağlanmaktadır.

Size özel belirlenecek ödeme planı ve kar payı oranlarıyla hayalinizdeki eve bu yıl sahip olabilirsiniz. Üstelik 120 aya varan vade imkanı da %0 faiz ile bir araya gelerek, çok daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanmanızı sağlıyor.

Kuveyt Türk Faizsiz Konut Kredisi Kampanyası

Ev sahibi olma hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek çok uygun koşullardaki konut kredisi Kuveyt Türk’te. Kuveyt Türk %0 faizli konut kredisi sayesinde dilediğiniz eve hemen sahip olabilirsiniz. %0 faiz oranlı ve 120 aya varan vade destekli Kuveyt Türk konut finansmanı kampanyasında sadece %1.84’ten başlayan kar payı oranlarından yararlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk faizsiz konut finansmanı ile yapacağınız konut satın alımlarınızda 500.000 TL’ye kadar A ve B sınıfı konutların ekspertiz değerinin %90’i, diğer enerji sınıfındaki konutların %80’i oranında finansman sağlanmaktadır. Bütçenize ve gelir durumunuza uygun olarak düzenlenecek geri ödeme planı sayesinde de hem anında kolayca ev sahibi olabilir hem de evinizin kredisini ödemekte güçlü yaşamazsınız. 60 ay ve 120 ay gibi uzun vade seçenekleri ve %0 faiz oranıyla 2022’de dilediğiniz eve hemen sahip olabilirsiniz.