Bankalardan kredi kullanmak için iyi bir kredi siciline ve düzenli bir gelire sahip olunması gerekiyor. Her banka yapılan kredi başvurularını değerlendirirken öncelikle gelir durumuna ve daha sonra kredi notuna bakmaktadır. 2022 yılında banka borçlusu sayısının hızla artmasıyla birlikte vatandaşın kredi notunun düşük olması, kredi kullanmayı zorlaştırıyor. Ancak Vakıfbank, hem yüksek limiti krediler hem de düşük kredi notu olanların kredi başvurularını kolayca onaylıyor. İşte Vakıfbank’ın herkese kredi kullandıran ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Nedir?

Vakıfbank tarafından sunulan ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 2022 yılında Vakıfbank’tan kredi kullanmak, herkes için kolay hale geliyor. Çünkü banka borçlu sayısının her geçen gün arttığı 2022 yılında vatandaşın bankadan kredi çekebilmesi oldukça zor bir duruma geldi. Ancak Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi ile hem yüksek tutarlı kredi limitlerinde hem de düşük kredi notu olan kişilerin yapacakları kredi başvurularında onay alabilmelerini sağlıyor.

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi sayesinde kredi notuna bakılmaksızın, bir gayrimenkulün ipotek olarak gösterilmesi ve ihtiyaca uygun şekilde ihtiyaç kredisi limitinin onaylanması sağlanabilmektedir.

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Koşulları Neler?

Duyurulan yeni ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası, herkesin acil nakit ihtiyaçları için kolayca kredi kullanabilmesine yardımcı oluyor. Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi notu düşük olsa dahi ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca yüksek tutarlı krediler içinde gayrimenkul ipoteği ile bankaya güçlü bir güvence sunulabildiğinden, kolayca çekim yapılabiliyor.

Vakıfbank’ın ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tam 36 aya varan vade fırsatlarından yararlanılabiliyor. Ayrıca ihtiyaç kredisi ödemelerinde 3 aylık dönemli veya değişken taksitli ödeme gibi farklı ödeme planı seçeneklerinden en uygun olanlar tercih edilebiliyor. Böylelikle kullanılan kredilerin ödemesinin zorlanmadan yapılabileceği bir ödeme planından yararlanılabiliyor.

İpotekli ihtiyaç kredisi başvurusunda ipotek olarak gösterilecek konutun tapusunun mutlaka başvuru sahibinin üzerine kayıtlı olması gerekmektedir. Bununla birlikte kullanılabilecek ihtiyaç kredisi tutarı ipotek gösterilecek konut için yapılan gayrimenkul ekspertiz değeri belirlemesine uygun şekilde uygulanabilmektedir. Uygun faiz oranları ise vatandaşlara geri ödemede büyük bir kolaylık sağlıyor.