Düzensizleşen ekonominin oluşturduğu yeni ihtiyaçlar, özellikle finansman destekleri alanında yeni tür hizmetlerin sunulmasını gerektiriyor. Yüksek tutarlı kredi ihtiyaçlarının oranının artması, bu kredilerin daha kolay verilebilmesini sağlayacak yeni finansman desteği modellerinin de oluşmasını sağladı. Özellikle yüksek tutarlı kredi ihtiyaçları için, ipotek karşılığı kredi, giderek artan bir hizmet ihtiyacı oluyor. Gayrimenkul ipoteği karşılığında verilen krediler, hem süratli bir şekilde sağlanabiliyor, hem de düşük ve uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Vakıfbank İpotek Karşılığı Kredi Kampanyası

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi adıyla sunulan finansman desteği, yüksek tutarlı kredi ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış. 50 Bin TL altında 36 ay, 50 Bin ve üzeri tutarlardaki kredi taleplerinde 24 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. İpotek için sunulan gayrimenkul’ün bedelinin %80’i kadar kredi kullanılabiliyor. Kampanyayla birlikte geri ödeme seçenekleri de, 3 aylık eşit taksit, eşit aylık taksit veya değişken taksit şeklinde çeşitlendirilmiş durumda.


Ziraat Bankası İpotek Karşılığı Kredi Kampanyası

  • İpotek karşılığı kredi finansman desteğine olan ihtiyacın artması, kamu bankalarını öncelikli olarak yeni kampanyalar hazırlamaya itiyor. İpotek karşılığı kredi finansmanı alanında, Ziraat Bankası, öncü rolünü sürdürüyor. Hazırlanan kampanyayla Kredi kullanımı için, gayrimenkul, iş yeri veya arsa ipoteği karşılığı finansman desteği alınabiliyor.
  • Buna göre Gayrimenkul ipoteklerinde, gayrimenkul değerinin %80’i oranında kredi kullanılabiliyor. İş yerlerinde bu değerleme oranı %75 oluyor. İmarlı bir arsanın ipotek verilmesi halinde, arsa değerinin %50’si nispetinde kredi kullanılabiliyor.
  • 50 Bin TL kredi finansman desteği kullanıldığında 36 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. 50 Bin TL ve üzeri kredi finansman desteği kullanımlarında vade seçeneği 24 aya iniyor. Gayrimenkul, arsa ya da işyeri üzerine ipotek tahsis edilerek, süratli bir şekilde talep ettiğiniz kredi finansman desteğini alabiliyorsunuz.

 Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

Akbank, İpotek karşılığı ihtiyaç kredisi sunan ilk özel banka olarak öne çıkıyor. Gayrimenkul ve işyeri ipoteği karşılığı, kredi finansman desteği alınabiliyor. Kredi finansman desteğinin miktarı, aylık ödeme tutarına göre hesaplanıyor. Buna göre, hane halkı gelirinin %50’si tutarında aylık eşit taksitli ödeme yapabileceğiniz kredi tutarına başvurabiliyorsunuz. Bu kredi için, aynı zamanda gayrimenkul ya da işyeri ipoteği yaptırmanız gerekiyor.