Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Nakit ihtiyaçları için bankaların sundukları ihtiyaç kredileri, ekonomik sıkışıklık yaşayan vatandaşlara rahat nefes aldırıyor. Ancak bankacılık sektöründe kredi kullanabilmek için kredi notunun yüksek olması, uygun gelire sahip olunması gerekiyor. Düşük kredi notu olanlar için bankadan kredi çekebilmek çok zorludur. Ancak Vakıfbank, düşük kredi notu yüzünden kredi çekemeyen veya kredi limiti çok yüksek olanlar için ipotekli kredi kullanma fırsatı sunuyor. Vakıfbank ipotekli kredi ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İpotekli Kredi Nedir?

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Vakıfbank, 2022’de acil nakit ihtiyaçları için kredi çekmek isteyen ancak başvuruları reddedilen vatandaşlara önemli bir kolaylık sağlıyor. Kredi notu düşük olduğundan, kara listede olduğun veya çekmek istediği kredi limiti çok yüksek olduğundan kredi çekemeyenler, Vakıfbank’tan ipotekli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi ile ipotek karşılığında taksitli ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün oluyor. Böylelikle düşük kredi notu veya yüksek tutarlı nakit ihtiyaçları, kredi kullanımında engel olmaktan çıkıyor.

Tapuda adınıza kayıtlı olan bir gayrimenkulü Vakıfbank’a ipotek olarak gösterebilir ve kredi limiti ne olursa olsun fark etmeksizin nakit ihtiyaçlarınıza yönelik kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisinde şartları sağlamanız durumunda, başvurunuz anında onaylanır. İpotekli ihtiyaç kredisinde belirli ve düzenli geliri olan kişiler için kredi başvurusu onayı verilmektedir.
Üzerinize kayıtlı olan gayrimenkulü Vakıfbank’a ipotek olarak gösterip, kredi çekmek istediğinizde ipoteğe konu olan gayrimenkulün ekspertiz değeri göz önünde bulundurulur. Böylelikle Vakıfbank ipotekli kredide limit tutarı, ipotek göstereceğiniz gayrimenkulün ekspertiz değerinin %80’lik kısmı kadar olur.

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisinde 36 Ay Vade Fırsatı

Vakıfbank, ipotekli ihtiyaç kredisi ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda yanıt veriyor. 36 aya varan vade fırsatının bulunduğu ipotekli ihtiyaç kredisinde cazip geri ödeme koşulları da sunuluyor. Özellikle 3 aylık dönemli veya değişken taksitli gibi farklı ödeme planı seçenekleri arasından sizin için en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. 36 ay vade fırsatı bankacılık sektörü kuralları gereğince 50.000 TL’ye kadar olan ipotekli ihtiyaç kredisi kullanımlarında geçerlidir. 50.000 TL üzerindeki tüm ihtiyaç kredisi limitlerinde en fazla 24 ay vade seçimi yapılabilmektedir.