Evi veya arabası olanlar yaşadı! Akbank, ev ya da araç ipoteği karşılığında yüklü miktarda kredi veriyor, karşılanmayan ihtiyacınız kalmıyor!

Gittikçe zorlaşan hayat şartlarına bir darbe de covid 19 salgını vurdu. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kapanmalar sebebiyle birçok insan işsiz ve parasız kaldı. Durum böyle olunca da zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile oldukça zor bir hal aldı.

Vatandaşın nakit ihtiyacı artınca bankalar bu konu ile ilgili harekete geçti. Hem bünyelerine yeni müşteriler katmak hem de vatandaşa destek olabilmek için türlü kampanyalar sunan bankalar arasında Akbank yükselişe geçti. Son olarak tanıttığı kredi imkanıyla birçok kişiye umut olan Akbank, ipotek karşılığında yüklü miktarda kredi kullandıracağı haberini verdi.

Akbank Gayrimenkul İpoteği Karşılığında Kredi Veriyor!

akbank-6

Akbank, gayrimenkulünüze ipotek koymak şartıyla 100 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Bu sayede kredi taksitlerinizi uzun vadede ödemenize imkan tanıyor. Buna ek olarak son derece uygun faiz oranları sunan Akbank sayesinde karşılanmayan ihtiyacınız kalmıyor. Beyaz eşyadan elektroniğe, sağlıktan eğitime her tülü ihtiyacınız için Akbank şubelerinde krediniz hazır bekliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisinden faydalanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Ayrıca risk raporu ve istihbarat soruşturmasından olumsuz bir cevap alınmamış olması şartı aranıyor. Krediden faydalanabilmek için mutlaka gelir belgelemek gerekiyor. Kredi taksit tutarının ise hane gelirinin %50'sini aşmaması şartı aranıyor. Teminat olarak iş yeri ya da konut ipoteği alınıyor. Ayrıca kredi kullanan kişiye mutlaka hayat sigortası yapılıyor.

Düşük Faiz ve Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi İlaç Gibi Geliyor!

akbank 13

Akbank ipotekli ihtiyaç kredisinin faiz oranları %1,47 ve %1,65 arasında vade süresine göre değişiklik gösteriyor. Vade süresi uzadıkça faiz oranı azalıyor. 36 ay vade ile kullanılan kredilerde faiz oranı %1,47 iken, bu oran 24 ay vadeli kredilerde %1,61 ve 12 ay vadeli kredilerde %1,65 şeklinde belirleniyor. Örneklemek gerekirse, %1,47 faiz oranı ve 36 ay vade ile kullandığınız 100.000 TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 137.723,97 TL, aylık taksitleri ise 3.776,14 TL oluyor.

Akbank tarafından sunulan ipotek karşılığı ihtiyaç kredisine tüm Akbank şubelerinden başvurulabiliyor. Bu esnada başvuru sahibinden nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport aslı ve fotokopisi, gelir belgesi ve ipotek tesis edilecek gayrimenkulün tapusu isteniyor. Başvurunuz onaylanır onaylanmaz kredi tutarı hesabınıza yatıyor. Size de doya doya harcamak kalıyor.