Kredi notu düşük olan ve bu nedenle bankaların kara listelerine giren ya da sicili bozuk olan kişiler ne yazık ki kredi çekme konusunda büyük sıkıntılar yaşıyor. Eğer siz de bu dertten muzdaripseniz, artık endişelenmenize gerek yok. Sizin için siciliniz bozuk olsa bile size kredi verecek olan bankaları araştırdık. Artık ipotek sistemi ile dilediğiniz bankadan dilediğiniz tutarda kredi çekebilirsiniz. İşte o kredi fırsatları!

Halkbank

Halkbank, geçtiğimiz günlerde ipotek sistemi ile vatandaşlara tam 50 bin TL'lik bir kredi verdiğini duyurdu. Sicili bozuk vatandaşlar, sahibi oldukları gayrimenkulü Halkbank'a ipotek ettirerek tamı tamına 50 bin TL'lik kredi çekebiliyorlar. Bu kredide %1,65'lik bir faiz oranı ile karşılaşan vatandaşlar aynı zamanda 36 aya varan vade imkanından da yararlanabiliyorlar. İpotek sistemi ile bu krediyi kullanan vatandaşlar eğer aylık 1.853,09 TL'lik kredi taksitlerini düzenli öderlerse ipotek ettirdikleri evlerini kurtarabiliyorlar.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, ihtiyaç sahibi vatandaşlara tam 20 bin TL'lik bir ipotek kredi verdiğini duyurdu. Bu kredisinde %1,57'lik bir faiz oranı talep eden Ziraat Bankası, piyasanın en düşük faiz oranlarından birini vererek görenleri epeyce şaşırtmış oldu. Bu kredisinde tam 36 aya varan vade imkanı tanıyan Ziraat Bankası, vatandaşlar ipotek ettirdikleri evlerini kaybetmesinler diye geri ödeme noktasında da büyük kolaylıklar sağladı. Ziraat Bankası'nın 20 bin TL'lik ipotek kredisinden yararlanan vatandaşlar daha sonrasında aylık 731,50 TL ödeyerek kredi borçlarını kapatabilme fırsatı buldu.

İş Bankası

İş Bankası da listedeki diğer iki banka gibi vatandaşlara ipotek ettirdikleri gayrimenkuller karşılığında kredi veriyor. Müşterilerine tam 30 bin TL'lik ipotek kredisi veren İş Bankası, bu kredisinde %2,30'luk bir faiz oranı talep ediyor. Bu faiz oranına ek olarak tam 36 aya varan vade imkanı tanıyan İş Bankası, geri ödeme döneminde sağladığı kolaylıklarla da müşterilerini epeyce heyecanlandırıyor. Vatandaşlar aylık düzenli olarak 1.234,43 TL ödeyerek hem kredi borçlarını kapatabiliyor hem de ipotek ettirdikleri evlerini kurtarıyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Siz de hemen bu fırsatları değerlendirerek kredinizi alabilir ve harcamalarınızı giderebilirsiniz.