Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Ziraat Bankası e-ticaret sektöründe yapacağınız taksitli alışverişlerinizde de kazandırıyor. Ziraat Bankası müşterileri Ağustos ayı boyunca e-ticaret sektöründe yapacağı taksitli alışverişlerinde 250 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor. Ziraat Bankası’nın taksitli alışveriş ile kazandıran yeni Bankkart Lira kampanyasının merak edilen tüm detayları haberimizde!

Ziraat Bankası’ndan E-Ticaret Alışverişlerine 250 TL

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası’nın Ağustos ayına özel kampanyasıyla e-ticaret alışverişleri. Yine daha kazançlı hale geliyor. Ziraat Bankası, 20.07.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde duyurduğu kampanyasındaki işlem koşullarını tamamlayan herkes 250 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor.

Ziraat Bankası’nın 31 Ağustos’a kadar geçerli olan kampanyasında Bankkart sahipleri e-ticaret sektöründeki anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağı tek seferdeki 400 TL ve üzeri her taksitli alışverişi için 50 TL olacak şekilde toplamda 250 TL değerinde Bankkart Lira kazanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya koşullarını karşılamak gerekiyor.

Ziraat 250 TL Kampanya Koşulları

Ziraat Bankası’nın 250 TL Bankkart Lira kazandıran kampanyasından yararlanabilmek için kampanya koşullarının karşılanması gerekiyor. Buna göre 31 Ağustos’a kadar Bankkart müşterilerinin Bankkart ile anlaşmalı e-ticaret üye işyerlerinde “Bankkart POS” aracılığıyla tek seferde 400 TL ve üzeri taksitli alışveriş yapması gerekiyor. Kampanya koşullarına uygun olarak yapılan her taksitli alışveriş için 50 TL değerinde Bankkart Lira kazanılabiliyor.

Kampanya döneminde her Bankkart müşterisi kampanya koşullarından en fazla 5 defa yararlanabiliyor. Buna göre farklı günlerde kampanya koşullarına uygun olarak yapılacak tek seferde minimum 400 TL ve üzeri alışverişe 50 TL olacak şekilde toplamda 250 TL değerinde Bankkart Lira kazanabiliyor. Kampanyadan kazanılacak Bankkart Lira bakiyesi anında işlem yapılan Bankkart’a otomatik olarak yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan Bankkart Lira bakiyesi için herhangi bir son harcama tarihi ise uygulanmamaktadır.

Bankkart 250 TL Kampanyasına Katılma Yöntemleri

Ziraat Bankası’nın düzenlediği ve 31 Ağustos’a kadar geçerli olan Bankkart kampanyasında Bankkart Lira hediyesi kazanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olunmalıdır. Kampanyaya kayıt olmak için Bankkart Mobil uygulamasında yer alan ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneğine basılmalıdır. Ayrıca SMS ile katılmak için “ETICARET250” yazarak, “4757” numarasına SMS gönderilmelidir.