2022 yılı başından beri uluslararası yaşanan dalgalanmalar, Türkiye ekonomisini de olumsuz şekilde etkilemeye devam ediyor. Uluslararası piyasalardaki sorunlar enflasyon oranlarına artışa ve beraberinde de hayat pahalılığına neden oluyor. Her üründe fahiş fiyatlarının yaşandığı 2022 yılında özellikle ay çiçek yağı ve zeytinyağı fiyatları Ukrayna ile Rusya arasındaki savaş sonrasında tavan yapmıştı. Yağ için yeni altın şeklinde değerlendirmelerin yapılmasına neden olan fiyat artışına karşı müjde geldi. Market alışverişi yapacaklar Ayçiçek yağı alımını oradan 1 TL’ye yapabilecek. İşte 1 TL’ye Ayçiçek yağı almanın yöntemi!

Ayçiçek Yağı 1 TL’ye Alınabilecek!

Mutfakların en temel gerekliliklerinden birisi olan Ayçiçek yağı fiyatları vatandaşın belini büküyor. Bu dönemde Avansas gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarının düzenlediği kampanya ise Ayçiçek yağı almayı düşünenleri sevindiriyor. Çünkü Avansas üzerinden 300 TL ve üzeri ilk alışveriş için 1 litre Orkide Ayçiçek yağı sadece 1 TL’ye satın alınabiliyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için Avansas e-ticaret platformunda üyeliğin bulunuyor olması gerekmektedir. Üyelik oluşturma işlemleri ücretsiz bir şekilde dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Avansas üyeliği ile Ayçiçek yağı haricinde 300 TL ve üzeri tutarlı bir alışveriş sepeti oluşturulması gerekmektedir. 300 TL ve üzeri alışveriş sepeti tutarı oluşturulduktan sonra 1 TL’ye 1 litrelik Orkide Ayçiçek yağı alabilmek içinde ürünün sepete eklenmesi gerekmektedir.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Kampanya kapsamında sepette 300 TL sınırının geçilmesiyle birlikte alışveriş sepeti tutarında otomatik olarak 1 litrelik Orkide Ayçiçek yağı tutarı 1 TL olarak güncellenmektedir. Bu şekilde 1 litrelik ayçiçeğini sadece 1 TL gibi bir rakama satın alarak, hem Avansas’tan diğer ihtiyaçları hem de Ayçiçek yağını çok avantajlı ve çok ekonomik bir şekilde karşılayabilmek mümkün oluyor.

Kampanya kapsamında her bir Avansas üyesi 1 TL’ye Ayçiçek yağı alımını 1 kereye mahsus olarak gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca kampanya kapsamında satın alınabilecek 1 litrelik Orkide Ayçiçek yağı ürünü stoklarda bulunan ürün sayısı ile sınırlandırılmıştır. Bu yüzden 1 TL’ye Ayçiçek yağı almak isteyenlerin vakit kaybetmeden Avansas üyeliklerinde minimum 300 TL ve üzeri alışveriş sepetini oluşturarak, siparişlerini vermeleri gerekiyor.