Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Market alışverişine çıkmayı düşünenler için güzel haber geldi. Son dönemde fiyatları fahiş seviyede artan o ürünler için büyük indirim geldi. Öyle ki bu ürünlerden birisi olan ve özellikle Pandemi döneminde tüm dünyada yeni altın olarak değerlendirilen kağıt havlu fiyatlarında büyük indirim başladı. Orada Ağustos ayı boyunca 12 Paket kağıt havlu sadece 120 TL’ye satışa sunulacak. İşte büyük kağıt havlu indiriminin detayları!

12’li Kağıt Havlu İçin Büyük İndirim

Son dönemde her kalem üründe yaşanan fiyat artışları, vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamakta dahi zorlanmasına neden oluyor. Özellikle yüksek enflasyon ve döviz kurlarındaki yükseliş ile birlikte market ürünlerinde önlenemeyen bir artış meydana geliyor. Marketlerdeki fiyat artışlarının en fazla görüldüğü ürün ise tuvalet kağıdı ve kağıt havlu ürünleri olmuştu. Özellikle dünyada yaşanan uluslararası krizler kağıt tedariki noktasında ciddi aksaklıklara neden olmuştu. Pandemi döneminde de artan talep ile birlikte kağıt havlu fiyatları katlanarak artmıştı.

Market alışverişine çıkmayı düşünenler için sevindiren haber ise Avansas’tan geldi. Avansas, 12’li kağıt havlu ürününde büyük indirim gerçekleştiriyor. Öyle ki son dönemde fiyatındaki artıştan dolayı el değmeyecek seviyeye gelen 12 paket kağıt havlu fiyatı sadece 120 TL olarak açıklandı. Böylelikle 12’li paketteki her bir paket kağıt havlunun fiyatı sadece 10 TL’ye geliyor.

Avansas’taki Kağıt Havlu İndirim Kampanyasının Detayları

Avansas tarafından düzenlenen yeni kağıt havlu kampanyası ile birlikte 12 paket kağıt havlu sadece 120 TL’ye satın alınabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Avansas platformunda alışveriş sepetlerinde 200 TL ve üzeri tutarı yakalamaları gerekiyor. Daha sonra 12’li kağıt havlu ürününü de alışveriş sepetlerine eklemeleri gerekiyor. Ürün fiyatındaki indirimin yansıması için “ZKATLIHAVLU8” promosyon kodunu, ilgili promosyon kodu kısmına girmesi gerekiyor.
1.09.2022 tarihine kadar geçerli olan ve her Avansas müşterisinin 1 defa yararlanma hakkı bulunan kampanyada “Avansas Soft Eco Z Katlama Kağıt Havlu 19.5 cm*24 cm 1 Koli” ürünü 120 TL’ye satın alınabiliyor. Kampanya ayrıca Avansas’ta yapılacak ilk sipariş için geçerlidir.