TEB Bonus sistemine dahil olan kredi kartı müşterileri için özel bir kampanya hazırladı. Giderek artmaya devam eden online harcamalardan, daha yüksek pazar payına sahip olmak isteyen Türk Ekonomi Bankası, TEB Bonus kredi kartlarının belirli e-ticaret platformlarında harcama amacıyla kullanılmasını teşvik eden kampanyaya isteyenler katılıyor.

Ülkemizde e-ticaret pazarının en büyük platformları olan gittigidiyor. Com, hepsiburada.com, n11.com ve trendyol.com e-ticaret sitelerinden veya mobil uygulamalarından, yaptığınız 500 TL ve üzeri her alışverişinizde 30 TL bonus kazanıyorsunuz. Bir kişi bu yöntemle en fazla 120 TL bonus kazanabiliyor. Diğer bir deyişle 4 defa 500 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, her sefer 30 TL olmak üzere, toplam da 120 TL bonus kazanıyorsunuz.

TEB Online Alışverişte Bonus Kullan 120 TL Kazan Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan faydalanabilmek için TEB Bonus özellikli kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar, gittigidiyor.com, trendyol.com, n11.com, hepsiburada.com e-ticaret siteleri veya mobil uygulamalarından, 500 TL ve üzeri her alışverişinizden 30 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Bir kredi kartı müşterisi bu kampanyadan en fazla 4 defa yararlanabiliyor ve toplamda 120 TL bonus kazanabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

31 Mayıs 2022 tarihine kadar süren kampanyadan kazanılan bonuslar, 9 Haziran 2022 tarihinde kredi kartınıza yansıtılıyor. Kazandığınız bonusları en geç 8 Temmuz tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. 8 Temmuz tarihine kadar kullanılmamış olan ve bu kampanyadan kazanılan bonuslar 9 Temmuz 2022 tarihinde geri alınıyor.

TEB Online Alışverişte Bonus Kullan 120 TL Kazan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyanın avantajlarından katılanlar faydalanabiliyor. Kampanyaya katılmak için CEPTETEB mobil uygulamasında bulunan kampanyalar bölümünden, ilgili kampanyayı bularak katılma talebinizi iletmeniz gerekiyor. Katılmak için diğer bir yöntem SMS gönderimi. 4616 numarasına INTERNETBONUS yazarak göndererek kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak unutulmaması gereken SMS gönderimi yaptığınız cep telefon numarasının, bankada ilgili hesap için kayıtlı olan numara olması gerektiği. Başka bir hattan gönderilen SMS dikkate alınmıyor ve kampanyaya da katılamıyorsunuz. Kampanyanın avantajlarınsan sadece asıl kart sahipleri faydalanabiliyor. Ek karttan yapılan 500 TL ve üzeri online harcamalardan kazanılan bonuslar, asıl karta yükleniyor.