Ekonomik gidişatta yaşanan sıkıntılı dönem sonrasında vatandaşlar ek gelir konusunda daha fazla araştırma yapmaya başladı. Özellikle evde geçirilen boş vakitlerinde ekstra gelir olarak değerlendirilmesi hususundaki fırsatlar yoğun ilgi görüyor. Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR tarafından da evde çalışmak isteyen herkes için geniş iş fırsatları sunuluyor. Peki İŞKUR evde iş fırsatları neler? İŞKUR evde iş başvuruları nasıl yapılır?

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

İŞKUR Evde İş Nedir?

Türkiye’nin en büyük istihdam kurumu olan İŞKUR, geçmişte olduğu gibi bugünde milyonlarca işsize iş imkanı sunmaya devam ediyor. Hatta 2000’li yılların en popüler iş olanakları arasında yer alan evde iş konusunda da İŞKUR, zengin alternatifleri vatandaşlara sunuyor. Günümüzde vatandaşlar İŞKUR evde iş ilanlarına başvuruda bulunarak, evde geçirdikleri boş zamanlarını önemli kazançlar elde edebilecek bir iş fırsatı haline döndürebiliyor.

Evde iş fırsatları, aslında günümüzde işletmelerin üretim maliyetlerini düşürme ve yanı sıra üretim verimliliğini arttırabilme hedefi doğrultusunda ortaya çıkıyor. Özellikle üretim bandından çıkan ürünlerin paketlenmesi noktasında firmalar dışarıya iş veriyor. Ekstra bir sermaye, eğitim veya tecrübe gerektirmeye basit işler olması sayesinde ev hanımlarından, öğrencilere kadar herkes bu iş olanaklarından yararlanıyor. Böylelikle evde geçirilen boş zamanlarda basit paketleme işi gibi evde ek iş fırsatları değerlendirilerek, hane bütçesine önemli bir destek sağlanabilmesi de mümkün oluyor.

İŞKUR Evde İş Fırsatları Neler?

İŞKUR, son dönemde evde iş ilanlarını araştıranlara hem güvenilir hem de uygun alternatifler sunuyor. Özellikle de Türkiye’nin her yerinden vatandaşın yararlanabileceği bu evde iş fırsatları herhangi bir sermaye veya yatırım gerektirmiyor. İlanlara başvuranlara firma tarafından gönderilen ürünler ve paketleme malzemeleri ile işin yerine getirilebilmesi mümkün oluyor. Güncel İŞKUR evde iş ilanları, kurumun e-şubesi üzerinden güncel olarak takip edilebiliyor. İŞKUR açık iş ilanları arasında yer alan bu evde iş ilanları doğrudan “evde iş” ibaresi ile yer almıyor olsa da işe ilişkin açıklama metni ihtivası ile evde iş ilanı olduğu basitçe anlaşılabiliyor.

İŞKUR Paketleme İşi

Günümüzde İŞKUR evde iş ilanları arasında en fazla rağbet göreni evde paketleme işi oluyor. Evde paketleme işi kına, bardak, pipet vb. ürünlerin firmanın paketleme kurallarına riayet edilecek şekilde paketlenmesiyle sınırlıdır. Parça başı olacak şekilde teslimde, haftalık veya aylık gibi farklı ödeme periyotlarından da yararlanılabiliyor.