Türkiye’nin istihdam kurumu İŞKUR, herkesi iş sahibi yapmaya devam ediyor. İŞKUR herkes için en uygun işi buluyor ve gelir sahibi yapıyor. İŞKUR şimdi de evden çalışmak isteyenler için birbirinden farklı özelliklerde iş ilanlarını getiriyor. Özellikle ev hanımlarının aile bütçelerine katkı sağlayabilecekleri bir iş olanağına güvenle ulaşabilmesi için İŞKUR evde iş ilanları sunuluyor. İşte o ilanlar ve detayları!

İŞKUR Evde İş Fırsatı Nedir?

Türkiye genelinde işçi ile işverenleri bir araya getiren kurum olan İŞKUR, 2022 yılında evde ek iş fırsatları konusundaki yoğun talebe de yanıt veriyor. İŞKUR’da yayınlanan evde iş fırsatları sayesinde ev hanımları, öğrenciler ve hatta gün içerisinde evde geçirdikleri boş zamanları gelir elde edecek şekilde değerlendirmek isteyen çalışanlarda ek gelir elde edebilme şansına sahip olabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Günümüzde firmalar tarafından üretimde veya paketleme aşamasında dışarıya iş vermek hem daha seri bir performansın alınabilmesine hem de üretim aşamasındaki maliyetlerin önemli seviyede düşürülebilmesine yardımcı oluyor. Durum böyle olunca ciddi bir iş potansiyeli ortaya çıkıyor ve tabii ki beraberinde de önemli kazanç fırsatlarını getiriyor. İŞKUR’da yer alan evde iş fırsatları sağlayan iş ilanları doğrudan evde iş ilanı olarak geçmemektedir. Ancak işin ihtivası ve niteliği bakımından evde iş fırsatı olduğu rahatlıkla anlaşılabilmektedir.

İŞKUR İzmir’de 5 Adet Paketleme İşçisi İlanı

İŞKUR’da yayınlanan paket işçisi ilanı için hemen başvuru oluşturabilirsiniz. Başvuru için İŞKUR kaydınızın olması gerekmektedir. Daha sonra İzmir’de 5 açık pozisyon için yapılacak paketleme personeli ilanına başvuru yapabilirsiniz. Evde iş fırsatı sağlayan bu ilanla evde firma tarafından gönderilecek ürünleri paketleyebilir ve her bir paketleme başına kazanç elde edebilirsiniz.

İstanbul’da İŞKUR Nikah Şekeri Paketleme İlanı

Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte evlilik ve düğün organizasyonlarının yoğunlaşması söz konusu oluyor. Bu dönemde düğün firmalarının, çiçeklerinin ve düğün salonlarının düğün organizasyonuna ilişkin olarak nikah şekeri hususunda çok fazla talebi bulunuyor. Bu talebe yanıt verebilmek adına da İŞKUR evde iş fırsatları ile dışarıya iş veriliyor. İstanbul’da evde nikah şekeri paketleme yaparak, önemli kazançlar yakalayabilirsiniz.