Kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu modern bankacılık hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her zaman üst sıralarda tutan Akbank, kredi olanakları ile de her zaman en hızlı şekilde müşterilerine destek olan bankalar arasında. İhtiyaç, konut ya da taşıt kredisi imkanları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına doğrudan katkı sunan banka, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile de büyük bir avantaj sağlıyor. Aynı şekilde Anında Kredi avantajı ile de, ihtiyacınız olduğunda saniyeler içerisinde bulunduğunuz yerden başvurunuzu yapabilir ve yine saniyeler içinde kredinin hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz. İşte Akbank'ın Anında Kredi olanağı ve detaylar!

Uygun Faiz Oranı Esnek Ödeme Seçenekleri

Eğitimden sağlığa, evlilik masraflarından tatile, beyaz eşya alımından mobilya alımına birçok ihtiyacınızı karşılamak için çekebileceğiniz Akbank Anında Kredi ile ihtiyaçlarınızı de anında karşılayabilirsiniz. Bankanın maksimum 36 aya varan vadelerle sunmuş olduğu kredi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 2,17. Bu faiz oranı ile bankadan çekeceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki kredi içinse bankaya ödemeniz gereken aylık taksit miktarı yalnızca 431,38 TL'dir.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kolayca Başvurun

Acil paraya ihtiyaç duyduğunuzda artık banka şubesine gidip saatlerce sıra bekleme, kefil bulma ya da günlerce sonuç bekleme zamanı sona erdi. Modern ve teknolojik bankacılık hizmeti sunan Akbank, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak kredi süreçlerinde de büyük bir hızla ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Bu nedenle de ihtiyacınız daha ortaya çıktığı anda krediniz için şubeye gitmeden bulunduğunuz yerden ve dilediğiniz saatte başvurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey cep telefonunuza Akbank Mobil'i indirmek ve giriş yapmak. Akbank Mobil'e giriş yapmanızın ardından telefonunuzu sallayarak hangi miktarda kredi kullanabileceğinizi öğrenebilir ya da bu işlemi yapmaya gerek duymuyorsanız doğrudan doğruya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde Akbank Mobil üzerinden 100.000 TL​'ye kadar kredi çekebilirsiniz. Maksimum 36 ay vadeye bölebileceğiniz taksitlerinizi ise bütçenize göre esnek bir şekilde belirleyebilirsiniz. Bu yolla çekebileceğiniz Akbank Anında Kredinizi haftanın her günü ve günün her saati kefilsiz, belgesiz ve imzasız hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer siz de aniden ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı aynı hızla karşılamak istiyorsanız Akbank Anında Kredi tam size göre!