Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bankacılık sektöründeki dijitalleşme hareketiyle birlikte artık vatandaşlar hemen hemen tüm bankacılık işlemleri şubeye gitmeden yapabiliyor. Özellikle kredi başvuruları artık 7 gün 24 saat SMS aracılığıyla yapılabiliyor. SMS ile kredi veren bankalar sayesinde artık her ihtiyaç duyulduğunda kredi başvurusu yapılabiliyor. Üstelik SMS ile kredi başvuruları dakikalar içerisinde sonuçlanıyor. İşte Türkiye’de SMS ile kredi veren bankalar! SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde başvurular SMS ile de yapılabiliyor. Vakıfbank’ın aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 ay ödemesiz aylık eşit taksit, 3 aylık eşit taksit, değişken taksit ve son taksit balon ödemeli olarak farklı ödeme planı seçenekleri bulunuyor. Böylelikle herkesin ekonomik durumuna göre zorlanmadan kredi taksitlerini ödeyebileceği bir kredi kullanabilmesi sağlanıyor. Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisine SMS ile de başvurulabiliyor.

36 ay vadeli Vakıfbank ihtiyaç kredisi SMS ile başvuru işlemleri için “KREDI”, “T.C. Kimlik Numarası”, “Doğum Tarihi(GG/AA/YYYY)” ve “Aylık Gelir” bilgilerini SMS göndermek yeterlidir. Bu bilgiler aralarında birer boşluk olacak şekilde girilerek “5724” numarasına SMS gönderiliyor.

Ziraat SMS ile Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası’nın sunduğu 36 ay vadeli ve uygun faizli ihtiyaç kredisine başvurular SMS ile de yapılabiliyor. Ziraat Bankası SMS ile kredi başvurusu dakikalar içerisinde sonuçlanıyor. Onaylanan kredi başvurularında, Ziraat müşterileri bankaya gitmeden hemen Vadesiz TL hesabına aktarılan kredi limitini kullanabiliyor.

Ziraat ihtiyaç kredisi SMS ile başvuru için “TUKETICI”, “T.C. Kimlik Numarası”, “Kredi Miktarı”, “Vade Sayısı” ve “Aylık Gelir” bilgilerini aralarında boşluk olacak şekilde yazıp, “4747” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank, tüm ihtiyaçlar için 36 aya kadar vadeli 55.000 TL üst limitli ihtiyaç kredisinde başvuruları SMS ile de alıyor. Denizbank SMS ile kredi başvurusu basit şekilde yapılabiliyor. 7 gün 24 saat anında sonuçlanan SMS ile kredi başvurusu için “KREDİM” boşluk “T.C. Kimlik Numarası” bilgileri yazılarak, “3280” numarasına SMS gönderilerek, yapılabilmektedir.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

Dijital bankacılık altyapısı en güçlü bankalardan olan Akbank’ta da SMS ile kredi başvurusu alınıyor. Akbank SMS ile kredi başvuru işlemleri dakikalar içerisinde sonuçlandırılıyor. SMS ile kredi başvurularında Akbank, 20.000 TL’ye kadar kredi sunuyor. Akbank SMS ile kredi başvurusunda “KREDİ” boşluk “T.C. Kimlik Numarası” bilgileri girilerek, “4425” numarasına SMS gönderiliyor.