Vakıfbank, acil ihtiyaçlarınız için yapacağınız e-ticaret harcamalarınıza anında faizsiz kredi sunuyor. N11 ve diğer “paynet” altyapısını kullanan e-ticaret platformunda yapacağınız alışverişte sepetten ayrılmadan anında 5.000 TL’ye kadar faizsiz dijital kredi kullanabilirsiniz. İşte Vakıfbank’ın n11 alışverişlerinize özel 5.000 TL üst limitli %0 faizli dijital kredi koşulları ve başvuru yöntemleri!

Vakıfbank’tan n11 Alışverişlerine %0 Faizli 5.000 TL

Vakıfbank, 2022 yaz döneminde yapacağınız tüm n11.com alışverişleriniz için 5.000 TL’ye kadar üst limitli olacak şekilde %0 faizli dijital kredi sunuyor. Vakıfbank dijital kredi ürünü ile tüm ihtiyaçlarınızı n11.com’dan dijital kredi ile karşılayabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine ödemelerinizi erteleme şansını yakalayabilirsiniz.

Üstelik Vakıfbank’ın dijital kredi ürününe başvurmak ve kullanmak için n11.com’da alışveriş sepeti ekranından da ayrılmanıza gerek bulunmuyor. 7 gün 24 saat hızlı ve kolay bir şekilde ödeme ekranından ayrılmadan dijital kredi başvurusunu yapabilir ve saniyeler içerisinde onaylanan dijital krediniz ile sepet tutarınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Vakıfbank N11 Dijital Kredi Nasıl Kullanılır?

Vakıfbank tarafından sunulan dijital kredi ürününde %0 faiz ve 5.000 TL üst limit bulunuyor. Bu kapsamda n11.com platformunda yapacağınız alışverişinizde sepet tutarı 5.000 TL’ye kadar olduğunda ödeme seçenekleri arasından “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçeneği tercih ettiğinizde 36 aya varan vade seçenekleri arasından vade seçimini yapabilirsiniz. Dakikalar içerisinde onaylanan dijital kredinizde kredi limiti ilk olarak “Masterpass” kayıtlı Bankomat hesabınıza aktarılır. Daha sonra 3D Secure güvenli ödeme altyapısı ile işyeri hesabına aktarılır. Böylelikle dakikalar içerisinde n11.com’da 5.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi 36 ay vadeli ve %0 faizli olarak karşılayabilirsiniz.

Vakıfbank, dijital kredi yerine tüketicilere dijital ek hesap desteği de sunuyor. Ödeme ekranında “Vakıfbank Bankomat Kart” ile öde seçeneğini tercih ettiğinizde dijital ek hesabınızı kullanabilirsiniz. Bu ödeme sisteminde varsa ek hesabınızdan çekim yapılır. Eğer ek hesabınız bulunmuyor veya limiti yeterli değil ise Vakıfbank Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden dijital ek hesap başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan ek hesap limitiniz ile dakikalar içerisinde yine n11.com alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.