Dünyanın en çok çay üreten ve tüketen ülkesi olmasına rağmen Türkiye, son yıllarda çay fiyatlarında rekora koşmaya devam ediyor. Çay tutkunlarının çaya erişimini ciddi manada sınırlandıran çay fiyatlarındaki artışa karşı gelen bir haber ise vatandaşları sevindirdi. Gelen bilgilere göre Doğuş Çay, sadece 1 TL’ye satışa sunuldu. Ay sonuna kadar 1 TL’den satılan Doğuş Çay için vatandaşlardan yoğun ilgi geldi. İşte 1 TL’ye 1 kg Doğuş Çay alma fırsatı sunan kampanyaların detayları!

1 Kg Doğuş Çay Sadece 1 TL

Türkiye, dünya çay üretimindeki lider ülkelerden birisi olmasına karşın çay fiyatlarının yükselişine bir türlü engel olamıyor. Özellikle Ocak ayı başından beri devam eden enflasyon artışının getirdiği hayat pahalılığı, her ürün gibi çay fiyatlarını da olumsuz şekilde etkiliyor. Onlarca TL’lik fiyat artışı yaşayan çay ile ilgili başlatılan yeni bir kampanya ise vatandaşı sevindirdi. Vatandaşlar başlatılan yeni kampanya sayesinde “Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1.000 gr” ürününü sadece 1 TL’ye satın alabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

1 kg Doğuş Geleneksel Rize Çayı’nın 1 TL’ye satışı Avansas tarafından gerçekleştiriliyor. Avansas tarafından başlatılan kampanya Ağustos ayı itibariyle geçerli olacak ve kampanyadan son yararlanma tarihi 1.09.2022 olarak açıklandı. Kampanya kapsamında ciddi bir indirimin söz konusu olmasından ve herkesin kampanyadan yararlanabilmesini sağlamak için her tüketicinin sadece 1 adet satın alma hakkı bulunuyor.

Avansas 1 Kg Çay 1 TL Kampanyasının Koşulları

Kampanya her müşteri için 1 adet ile sınırlıdır. Avansas’ın düzenlediği kampanyadan yararlanabilmek için e-ticaret platformunda toplam alışveriş sepeti tutarının 200 TL’yi geçmesi gerekmektedir. 200 TL ve üzeri alışveriş sepeti oluşturulduktan sonra sepete eklenecek 1.000 gr Doğuş Geleneksel Rize Çayı ürünü fiyatı otomatik olarak 1 TL’ye düşüyor. Kampanya kapsamında ilk 200 TL ve üzeri alışveriş tutarının ardından yapılacak diğer 200 TL ve üzeri alışverişler için bu kampanyadan yararlanabilme imkanı bulunmamaktadır. Ayrıca kampanya Avansas çay stokları ile sınırlı olduğundan, yararlanmak isteyenlerin vakit kaybetmeden platformda koşullara uygun şekilde alışveriş yapması gerekiyor.