Yapı Kredi Bankası Bireysel vadesiz mevduat hesaplarından verilen fatura Talimatlarından 100 liraya kadar, ilave olarak kredi kartınızdan verdiğiniz her talimatta 10 lira olmak üzere toplamda 150 lira puan kazanma şansınız bulunuyor. Otomatik fatura ödeme talimatları için bankalar sürekli çeşitli kampanyalar hazırlıyorlar. Aylık ve düzenli olarak ödenmesi gereken faturaların gecikmeli ödenmesi, ödemenin unutulması gibi aksaklıklar, elektrik, su, internet ve benzeri hizmetlerinde kesintiye uğramasına neden oluyor.

Yaşamın akışı sırasında çoğu zaman unutulan, unutulduğu için gecikme faizi veya açma kapama gibi ilave masraflara sebep olan faturalar, bankalardan verilen talimatlarla kolayca düzenli ödeme düzenine sokulabiliyor. Yapı kredi bankası vadesiz mevduat hesabı sahibiyseniz, hem faturalarınızı düzenli ödeyebilecek ve hem de her fatura için kazandığınız puanlarla 100 liraya kadar avantaj elde edebileceksiniz.

Yapı Kredi Fatura Ödeme Talimatıyla 150 Puan Kazanın

Yapı Kredi vadesiz mevduat hesabı sahibi bireysel müşteriler, hesaplarına tanımladıkları her yeni faturadan veya HGS geçişinden puan kazanıyor. Buna göre yeni ilk fatura için 10 lira, 2 yeni talimat için 25 lira, 3 yeni talimat için 45 lira, 4 yeni talimat için 70 lira, 5 yeni talimat için 100 lira puan kazanabiliyorsunuz. İlave olarak fatura ödeme talimatı veya HGS otomatik geçiş talimatınızı kredi kartınızla verirseniz, her yeni talimat için 10 lira, toplamda da 5 defadan 50 lira puan kazanabiliyorsunuz.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyaya hemen katılabiliyor ve mobil uygulama ya da Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla talimatlarınızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz. Kampanyaya katılabilmek için öncelikle, TALIMAT yazarak boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 4470’ e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Ardından mobil uygulama veya Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla talimatlarınızı oluşturabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında sadece yeni faturalar için ve yeni oluşturulan talimatlardan puan kazanabiliyorsunuz. Daha önce talimatı olan faturaların ya da HGS geçişlerinin iptal edilerek yeniden talimat oluşturulmasıyla puan kazanılamıyor. Kampanya kapsamında 11 Haziran ile 10 Ağustos tarihleri arasında faturaların en az bir defa ödenmesiyle puan kazanılabiliyor. Ayrıca talimatların en az 6 ay boyunca geçerliliğini koruması gerekiyor. Kazanılan puanlar 15 Ağustos 2022 tarihinde yansıtılıyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!